Funkcjonalne i eleganckie futerały na dęte instrumenty muzyczne marki STENCEL

Jesteśmy polskim producentem. Nasza pasja to funkcjonalne i eleganckie futerały na dęte instrumenty muzyczne. Wykonujemy je ręcznie, ze specjalnie impregnowanej skóry naturalnej lub kodury. Szyjemy na zamówienie, z dbałością o najmniejszy detal. Naszym celem jest wykonanie futerału, który będzie ochraniał instrumenty i jednocześnie cieszył oko Klienta. Futerału, wykonanego z najwyższej klasy materiałów. Naszym marzeniem jest, by POLSKIE znaczyło BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI.

Naszym głównym materiałem jest skóra naturalna – włoska, pachnąca, elegancka, specjalnie impregnowana pod kątem wytrzymałości na warunki pogodowe. Kodura jest polska, nieprzemakalna, mocna, łatwa w utrzymaniu czystości. Oferujemy futerały różnego rodzaju: twarde, miękkie. Typ classic –  otwieranie w formie klapy. Typ case jest w formie walizki, bardzo lekki, posiada wkład z poliwęglanu.

Nasze futerały można znaleźć na www.facebook.com/futeralyStencel oraz na olx http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1QsbN/ W przyszłości będzie również oficjalna strona internetowa.

W przypadku pytań i zamówień zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod nr 660 731 530, 694 478 784 lub pozostawienia wiadomości e-mail na kontakt@firmastencel.pl

Szyjemy profesjonalne futerały o bardzo wysokiej jakości z nutą elegancji 🙂 Stawiamy na jakość!

Firma STENCEL Mariola Stencel

ul. Wolności 44 A

44-285 Łańce

tel. 660 731 530

tel. 694 478 784

kontakt@firmastencel.pl

www.facebook.com/futeralyStencel

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1QsbN/Zobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?