Reklama w portalu BRASSerwis.pl— możliwości, oferta i cennik

Dla naszych reklamodawców przygotowaliśmy kompleksową ofertę reklamową. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem reklamy prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania lub wątpliwości. Oferta skierowana jest w szczególności do sklepów muzycznych, producentów instrumentów i akcesoriów muzycznych, warsztatów naprawy instrumentów, organizatorów warsztatów i festiwali itp.

Artykuł sponsorowany

  • Artykuł sponsorowany opublikowany na brasserwis.pl (do 3 tys. znaków, do 2 ilustracji graficznych lub materiałów video np. z Youtube), zlinkowany na Facebooku portalu (ponad 2 tys. fanów) oraz w newsletterze – 100 zł netto
  • Notka, oznaczona jako materiał reklamowy, podlega takim samym prawom, jak inne artykuły w serwisie, stopniowo „wędrując” w dół strony głównej portalu.

Baner górny – 750×100

  • 3 miesięce – 30.000 odsłon: 400 PLN
  • 6 miesięcy – 60.000 odslon: 600 PLN

Baner 750×100 prezentowany jest na stronie głównej i wszystkich podstronach portalu „brasserwis.pl”. Wykupione przez reklamodawców kampanie są realizowane w systemie rotacyjnym.

Baner boczny – 350×175

  • 3 miesięce – 30.000 odsłon: 200 PLN
  • 6 miesięcy – 60.000 odslon: 400 PLN

W przypadku reklamy banerowej 350px x 175px, reklamodawca wykupuje emisję reklam w prawej kolumnie. Banery prezentowane są na stronie głównej i wszystkich podstronach portalu „brasserwis.pl”. W pierwszych tygodniach kampanii emisja realizowana jest w pierwszym miejscu bocznym. Następnie baner reklamodawcy trafia do jednego z kolejnych pól. Wykupione przez reklamodawców kampanie są realizowane naprzemiennie.

Baner dolny – 300×250 

  • 3 miesięce – 30.000 odsłon: 400 PLN
  • 6 miesięcy – 60.000 odslon: 800PLN

To jedyne miejsce banerowe, które można wykupić w naszym serwisie na wyłączność. Banery 300×250 prezentowane są na stronie głównej i pod wszystkimi tekstami wyświetlanymi na stronach „brasserwis.pl” (z wyjątkiem informacji reklamowych i redakcyjnych).

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT

Kontakt: info@brasserwis.pl

Szukamy sponsora strategicznego, w celu ustalenia indywidualnych warunkó dopasowanych do potrzeb reklamodawcy zapraszamy do kontaktu przez email.

Materiały reklamowe

Oferujemy także możliwość przygotowania (w konsultacji z reklamodawcą) materiałów reklamowych (banery, informacje reklamowe), emitowanych w naszym serwisie w cenie już od 50 zł netto!

Co dalej?

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem reklamy, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania lub wątpliwości.

Do każdego z naszych reklamodawców i partnerów podchodzimy indywidualnie. Chętnie doradzimy w optymalnym wykorzystaniu środków przeznaczonych na reklamę w naszym serwisie lub pomożemy w przygotowaniu odpowiednich materiałów. Dodatkiem do reklamy może być np. przeprowadzenie konkursu, czy też dodatkowe świadczenia redakcyjne (np. wzmiankowanie w przeglądzie nowości, recenzja publikacji, wywiad, reportaż, publikacja fragmentu książki na naszych łamach, itp. itd.).  Zmiany wchodzą w życie z momentem opublikowania ich na powyższej stronie. Podane ceny reklam są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?