Regionalne przeglądy orkiestr detych OSP 2010

Viewing 8 posts - 9 through 16 (of 27 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #8066
    tptmeister
    Participant

    Regionalny Przegląd Orkiestr Dętych OSP w Krynicy (27 czerwca)

    KONCERT:

    1.Konopiska
    2.Krasocin
    3.Skaryszew

    MUSZTRA PARADNA:

    1.Krasocin

    #8067
    bumblebee
    Participant

    z tego co wiem, to regionalne już sie skończyły, a nie widziałem w zestawieniu Dobrynina…

    #8068
    tptmeister
    Participant

    Dobrynin tez bedzie. Przeglądy regionalne się jeszcze nie skonczyły wiem tylko ze 3 lipca jest w Byczynie. A wie ktoś o wilamowicach? grały już?

    #8069
    kamilo889
    Członek

    Krynica 11.07
    Koncert:
    1. Dobrynin
    2. Brzozów
    3. Gozdowo

    #8070
    kaczka
    Członek

    Wilamowice grały 10 lipca w Krynicy Zdrój i oczywiście zajeli pierwsze miejsce:-D a wiecie kto jedzie na ogólnopolski???

    #8071
    bumblebee
    Participant

    gratulacje dla wszystkich orkiestr 🙂

    Skład konkursu ogólnopolskiego ustalany jest na podstawie ogólnej punktacji ze wszystkich przeglądów (z tego co wiem, to jeszcze takiego podsumowania nie ma). Teoretycznie może sie tak zdarzyć, ze z jednego konkursu regionalnego wszyscy znajdą sie w ogólnopolskiem, a zwyciezca z innego nie bedzie mial wystarczajaco wysokiej punktacji:-D …ale jak z praktyki wiemy takie rzeczy jeszcze sie nie zdarzyly 🙂

    zapowiada sie chyba najlepszy konkurs od lat 🙂

    #8072
    kaczka
    Członek

    z czego mi wiadomo to dostaną się te orkiestry które przekroczyły magiczną barierę 40pkt. a punktacje z czego wiem to rozesłane są już po orkiestrach:)więc na pewno jadą orkiestry osp kaniów, stara wieś, uniejów i mykanów
    do zobaczenia w czerwcu w krynicy:)

    #8073
    tptmeister
    Participant

    jesli ktos posiada juz taką punktacje to proszę dać znac:) pozdrawiam;]

Viewing 8 posts - 9 through 16 (of 27 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?