POSZUKUJE CIEKAWYCH NUT

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 38 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #8410
  trumpette
  Członek

  Zalezy co rozumiesz przez stwierdzenie „ciekawe nuty”. Mogę Ci przesłać partyturę na orkiestrę dętą plus sekcje,czyli big band (do Birdland). Zawsze się to może przydac,nawet jeśli narazie to początkująca orkiestra (jeśli to juz doswiadczeni muzycy,a zespół dopiero nowy,to przepraszam z góry za złe myślenie!!!)
  Pzdr

  #8407
  cat8
  Członek

  ja tez poprosze te nuty 🙂 bede wdzieczna niezmiernie:) a koelga orkieste gdzie zakBada? bo nie napisaB skad jest 🙂
  pozdrawiam lidzia

  #8414
  robert-kto
  Członek

  Jeśli chodzi o pytanie Oli (Sprawdziłem jak masz na imię), to orkiestra do kturej chodze jest to orkiestra [u][i][font=Arial]młodzieżowa[/font][/i][/u] dopiero co zaczynajęca swoją działalność. Uczenszcza do niej młodziesz dotychczas nie mając zbytnio kontaktu z muzyką (są wyjątki).
  robert-ktos

  #8404
  klonpiotr
  Członek

  Ja też gram w młodzieżowej orkiestrze dętej. Nasz kapelmistrz grał na saxie , ale uczył całą orkiestrę od podstaw. Ciężko miał i teraz szybko puszczają mu nerwy. Czeka Cie ciężkie zadanie.
  powodzenia!!

  #8411
  trumpette
  Członek

  Więc myslę, że Birdland jednak nie będzie dobrym rozwiązaniem. Słuchaj,żadko teraz bywam tam gdzie dawnie,ale zapytam się w orskiestrze dętej hutniczej, oni tam mają rózne nutki,i w sumie nei wiem tylko czy bardziej Cię interesują rzeczy w stylu „książeczki marszowe” czy jakieś fajne opracowania (dośc proste niektóre) przebojów Sinatry itd. Proste rzeczy,a melodię ciągnąć pewnie będą Ci,co mieli wcześniej do czynienia z muzyką. Myślę, że w niedługim czasie powinnam się tam pojawic,więc spróbuje swojej mocy ;P

  #8415
  robert-kto
  Członek

  Po pierwsze nie jestem kapelmistrzem tej orkiestry. Tylko staram się jakoś ją rozwinąć. Młodziesz z naszych okolic nie jest zabardzo do niej przekonana, początkowo było nas wielu lecz pozostało nas teraz koło 15, jeśli zaś jakie nuty by mi sie przydały, to to najlepiej jakieś ,,łatwe” przeboje. Przeboje mogłyby zachęcić młodziesz.

  p.s.dzięki za zainteresowanie się moim problemem 🙂

  #8403
  jasiu
  Członek

  Zajrzyj na allegro!Tam ostatnio sporo nutek na składy dęte mozna znaleźć za maleńką kaske:)

  #8405
  klonpiotr
  Członek

  Możesz też pogadać o nutach z jakąś inną okriestrą położona bilsko. Raczej pożyczą ,czy skseruja ,bo nie będą się obawaić waszej orkiestry skoro ona jest młoda. Starsze orkiestry będą miały cos dla was napewno. Ja mógłbym Ci je wysłać ale jak większość orkiestr nie mamy nic na dyskietkach.Wszystko leży w szafi w teczce.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 38 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?