Corno Brass Music Festiwal – II edycja już wkrótce

W dniach 26.08.2018 – 02.09.2018 w Zielonej Górze, odbędzie się druga edycja Festiwalu Corno. Jest to wydarzenie, w czasie którego, będzie można posłuchać wyśmienitych koncertów w wykonaniu światowej sławy muzyków. Jak również wziąć udział w licznych warsztatach i wielu ciekawych wykładach oraz obejrzeć wystawę instrumentów blaszanych. Znamienici goście, wspaniała publiczność, klimatyczne miasto.

Organizatorzy zaprosili do udziału w tej edycji Festiwalu 24 wspaniałych artystów i ponad 70 uczestników warsztatów muzycznych, którzy zjechać mają do Zielonej Góry z całego świata. Odbędzie się 7 koncertów głównych a także wiele warsztatów, treningów mentalnych i zdrowotnych.

Szczegółowy program Festiwalu ma zostać ogłoszony wkrótce. Niemniej jednak każdy, kto ma ochotę posłuchać dobrej muzyki w wykonaniu utalentowanych artystów lub wiziąć udział w warsztatach, już teraz powinien zarezerwować sobie termin na przełomie sierpnia i września, aby wziąć udział w tym wydarzeniu.

Pomysłodawcami tej imprezy są trzej zielonogórzanie, którzy w tym mieście dorastali i kilkanaście lat temu, rozpoczęli swoją przygodę z muzyką. Festiwal w założeniu pragnie zgromadzić wokół swoich wydarzeń szeroką publiczność. Każdy znajdzie coś dla siebie. Profesjonaliści i znawcy tematów muzycznych, będą mieli okazję doszkolić swój warsztat i umiejętności. Natomiast laicy, którzy skorzystają z tej niepowtarzalnej okazji, jaką jest udział w wielu niecodziennych wydarzeniach muzycznych, mają szansę doświadczyć w swoim życiu czegoś nowego. Czegoś co może się okazać nową pasją i radością w ich życiu. Uroku całej imprezie dodaje szczególny klimat i piękno samej Zielonej Góry, która na tych kilka dni, stanie się stolicą muzyki dętej. Portal BRASSerwis.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Więcej informacji na temat festiwalu znajdziesz w naszym kalendarzu.

Więcej na temat: Puzon, Trąbka, Tuba, waltornia

Polub nas na FacebookuZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?