Ściereczka z irchy naturalnej do czyszczenia instrumentów dętych BELTI

23.00  z VAT

Opis

 Ircha naturalna to jeden z najlepszych i najbezpieczniejszych materiałów do czyszczenia i polerowania powierzchni delikatnych i lakierowanych. Pasuje idealnie do pielęgnacji instrumentów dętych.

Materiał ten jest bardzo chłonny, a strony mają różne faktury, przez co jedną możemy stosować do czyszczenia a drugą do polerowania. Sprawuje się też idealnie w postaci wycioru do wchłaniania wilgoci po grze na instrumencie dętym.

Ircha, gdy jest przesuszona, twardnieje – jest to naturalna właściwość tego materiału. Po zwilżeniu lub namoczeniu ściereczka wróci do swojej początkowej miękkości.

Irchę po zabrudzeniu możemy swobodnie wyczyścić pod bieżącą wodą.

Ściereczki Belti to ircha naturalna selekcjonowana stricte pod kątem czyszczenia i polerowania instrumentów. Jej faktura jest delikatna, a materiał gruby i miękki.

Ściereczkę możemy swobodnie ciąć na własne potrzeby (sugerowany ostry nożyk) i węższymi paskami polerować trudno dostępne miejsca instrumentu, jak np. przestrzenie między rurkami i tłokami trąbki.
Wymiary około 18x25cm
Sprzedawca: Belti

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ten sklep jest w wesji Beta. Wszystkie problemy z funkcjonowaniem należy zgłaszać pod mailem [email protected] Zamknij

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account