Zakończył się Międzynarodowy Konkurs Trębaczy Jazzowych Carmine Caruso

10 pazdziernika James Ackley gościł w Colombia na Uniwersytecie Połódniowej Karoliny ( USA) Międzynarodowy Konkurs Trębaczy Jazzowych Carmine Caruso. W ramach precelekcji spośród 34 uczestników pochodzących z Finlandii, Francji, Izraela, Nowej Zelandii czy Wielkiej Brytanii a także 18 różnych stanów USA wyłoniono pięciu finalistów. Preselekcja odbyła się na podstawie nagrań, które zostały przekazane anonimowo do członków jury wśród których znalezli się Ralph Alessi, Brad Goode, Joey Tartell, Sean Jones, Brian Lynch i Terell Stafford. Do finału zakwalikowani zostali: Pete Clagett (Denton, USA), Matthew Holman (Nowy Jork, USA), Kalevi Louhivuori (Helsinki, Finlandia), Jason Palmer (Roselindale, USA), i Jonathan Saraga (Nowy Jork, USA). Pierwsze miejsce i nagrodę wysokości 10000 dolarów otrzymał Jason Palmer.

Konkurs odbywa się od 1993 roku i jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych konkursów dla trębaczy jazzowych na świecie. Przesłuchania są otwarte dla publiczności i odbywają się na Uniwersytecie Południowej Karoliny w Colombia, w stanie Półódniowa Karolina.

Więcej na temat: Carmine Caruso

Polub nas na FacebookuZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?