Wyniki X Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Instrumentów Dętych

X Ogólnopolski Konkurs Zespołów Instrumentów Dętych, UMFC Warszawa, 5-7.02.2014 r.

Protokół końcowy

Do X Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Instrumentów Dętych przystąpiły
wszystkie zgłoszone zespoły w następujących ilościach:

– 8 triów stroikowych
– 5 kwintetów klasycznych
– 6 kwintetów instrumentów blaszanych

Na końcowym posiedzeniu jury przyznało następujące nagrody i dyplomy:

Kategoria – Kwintet klasyczny

– dyplom laureata I nagrody i kwotę po 700 zł otrzymują członkowie zespołu
Young Varsovia Quintet z UMFC Warszawa w składzie:
Jennyfer Fouani – flet
Katarzyna Nej – obój
Grzegorz Wołczański – klarnet
Ewa Paciorek – róg
Piotr Kamiński – fagot

– dyplom laureata II nagrody i kwotę po 500 zł otrzymują członkowie zespołu
UMFC Warszawa w składzie:
Agnieszka Waldhelm flet
Joanna Monachowicz obój
Jacek Dziołak klarnet
Rebecca Salo róg
Wojciech Motyl fagot

– dyplom finalisty otrzymują członkowie zespołu
New Age Quintet z Warszawy w składzie:
Dorota Kaufman flet
Agata Wojciechowska obój
Jerzy Matysiak klarnet
Piotr Kowalski róg
Anna Muszyńska fagot

Kategoria Zespoły Instrumentów Blaszanych

– dyplom laureata I nagrody i kwotę po 700 zł otrzymują członkowie zespołu
AM Katowice w składzie:
Maciej Piątek trąbka
Grzegorz Krause trąbka
Sylwia Majchrzak róg
Beniamin Klop puzon
Jakub Sznajder tuba

– dyplom laureata II nagrody i kwotę po 500 zł otrzymują członkowie zespołu
AM Kraków w składzie:
Michał Stanko trąbka
Jakub Imielski trąbka
Bartłomiej Witek puzon
Wojciech Prokopowicz puzon
Piotr Szlacheta tuba

– dyplom finalisty otrzymują członkowie zespołu
AM Łódź w składzie:
Dmitri Kościuszko trąbka
Sebastian Leśnik trąbka
Jakub Wąsek róg
Piotr Kustra puzon
Michał Walczak tuba

Kategoria Tria Stroikowe

– dyplom laureata I nagrody i kwotę po 700 zł otrzymują:
Trio UMFC w składzie:
Joanna Monachowicz obój
Grzegorz Wołczański klarnet
Marcin Orliński fagot

– dyplom wyróżnienie i kwotę po 300 zł otrzymują:
Trio UMFC w składzie:
Krzysztof Kot obój
Małgorzata Jończyk klarnet
Wojciech Motyl fagot

– dyplomy finalistów:
Trio AM Katowice w składzie:
Wiktoria Ulatowska obój
Joanna Swadźba klarnet
Maksymilian Gruchlik fagot
Trio AM w Gdańsk w składzie:
Ireneusz Stawniak obój
Łukasz Szajewski klarnet
Natalia Bambinek fagot

Więcej na temat: konkurs zespołów instrumentów dętych

Polub nas na Facebooku







Zobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?