VIII Letnia Akademia Instrumentów Dętych Blaszanych w Opolu

Kiedy:
22/08/2016 – 26/08/2016 całodniowy
2016-08-22T00:00:00+02:00
2016-08-27T00:00:00+02:00
Gdzie:
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. Im. F.Chopina w Opolu
Strzelców Bytomskich 18
46-020 Opole
Poland
Kontakt:
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. Im. F.Chopina w Opolu
VIII Letnia Akademia Instrumentów Dętych Blaszanych w Opolu @ Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. Im. F.Chopina w Opolu | Opole | opolskie | Poland

Letnia Akademia Instrumentów Dętych Blaszanych
VIII edycja

Vincent Bach Masterclass

W dniach 22-26. sierpnia 2016 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina
w Opolu odbędzie się ósma edycja warsztatów dla uczniów grających na instrumentach dętych blaszanych.

Podobnie jak w roku ubiegłym patronat nad warsztatami objęła firma Vincent Bach – producent mistrzowskich trąbek i puzonów. Od nazwy patrona i głównego sponsora akademii impreza nosi nazwę Vincent Bach Masterclass w skrócie VBMC.

W tym roku w gronie wykładowców znajdą się m.in. prof. Tobias Füller (trąbka) z Hochschule für Musik w Düsseldorfie (Niemcy), prof. Max Sommerhalder (trąbka) z Hochschule für Musik z Detmoldu. Dokładne dane dotyczące kadry wykładowców, a także specjalności tegorocznych warsztatów znajdują się powyżej w dziale Wykładowcy. Dyrektorem artystycznym VBMC jest prof. Roman Gryń (trąbka) z Akademii Muzycznej w Poznaniu

Vincent Bach Masterclass to największa tego typu impreza w Polsce ciesząca się ogromną popularnością. W roku 2014 w warsztatach wzięło udział blisko 100 młodych muzyków z całego kraju. Z przyjemnością możemy poinformować, iż z każdym rokiem liczba uczestników i zainteresowanie warsztatami rośnie. Jesteśmy otwarci na propozycje z Państwa strony zarówno uczestników, jak i wykładowców oraz osób postronnych dotyczących spraw artystycznych oraz organizacyjnych. Korzystając z doświadczeń poprzednich edycji, dokładamy wszelkich starań, aby formułę VBMC z roku na rok ulepszać.

Głównym celem warsztatów jest doskonalenie gry na instrumentach dętych blaszanych pod okiem renomowanych wykładowców akademii muzycznych. Impreza adresowana jest do uczniów szkół I i II stopnia, liceów muzycznych, studentów, jak również do wszystkich osób zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności gry na instrumentach dętych blaszanych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. Zapisów można dokonywać wyłącznie poprzez formularz
w dziale zgłoszenia. lość miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony oraz profilu na Facebooku, gdzie zamieszamy aktualnie informacje.

Liczymy na Waszą obecność w Opolu!

 

Organizatorzy VBMC 2016

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?