IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS IM. LUDWIKA LUTAKA

Kiedy:
16/11/2011 – 19/11/2011 całodniowy
2011-11-16T21:11:00+01:00
2011-11-19T21:11:00+01:00
Gdzie:
Kraków
Kontakt:

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS IM. LUDWIKA LUTAKA

Dla uczniów szkół muzycznych II stopnia
grających na instrumentach dętych blaszanych
Kraków, 17-19.11.2011r.

Jury konkursu:
prof. Igor Cecocho – przewodniczący Jury (AM Wrocław)
ad. Zdzisław Stolarczyk (AM Kraków)
ad. Maciej Łakomy (AM Poznań)
ad. Wacław Mulak (AM Kraków)
st. wykł. Kazimierz Pamuła (AM Kraków)
mgr Wacław Fular (ZPSM I i II st. Nowa-Huta, Kraków)
mgr Adam Kozłowski (Filharmonia Krakowska)
mgr Magdalena Łapińska (PSM II st. im. Wł. Żeleńskiego, Kraków)
mgr Henryk Ryński (PSM II st. im. Wł. Żelenskiego, Kraków)
mgr Ewa Dumanowska – sekretarz Jury (PSM II st. im. Wł. Żelenskiego, Kraków)

Program konkursu:

Uwaga: W katagorii waltornia w drugim etapie do przygotowania 2 utwory jeden jest obowiązkowy a drugi do wyboru.

Katagoria trąbka:
I etap program obowiązkowy:
1. Jean Baptist Loeillet – Sonata Es-dur cz I Andante i cz. II Allegro – wykonanie na trąbce B
(sonata wykonywana bez powtórek)

II etap jeden z poniższych utworów do wyboru:
1. Jan Krtitel Jiri Neruda – Koncert Es-dur
2. A. Arutjunjan – Koncert na trąbkę

Kategoria waltornia:
I etap program obowiązkowy:
1. J. B. Loeillet – Sonata g-moll cz. I i II (sonata wykonywana bez powtórek)
E. Bozza – En Irlande

II etap program obowiązkowy:
1. G. Ph. Telemann – Adagio and Presto
drugi utwór do wyboru:
1. W. A. Mozart – III Koncert Es-dur KV 447 cz. I i II
2. Fr. Strauss – Koncert c-moll cz. I i II
3. K. Matisse – II Koncert op. 24 cz. I i II
4. C. Saint-Seans – Morceau de concert cz. I i II

Kategoria puzon:
I etap program obowiązkowy:
1. J.S. Bach – Arioso
2. J.G. Roparts – Andante et Allegro

II etap jeden z poniższych utworów do wyboru:
1. F. David – Concertino Es-dur
2. G.F Haendel – Koncert f-moll
3. E. Larsson – Concerto

program na puzon basowy klasyfikowany w kategorii puzon:
I etap program obowiązkowy:
1. B. Marcello – Sonata G-dur
II etap jeden z poniższych utworów do wyboru:
1. E. Ewarionas – Temat z wariacjami
2 A. Lebiediew – Koncert

program na tubę klasyfikowaną w kategorii puzon:
I etap program obowiązkowy:
1. F. Gregor – Etiuda Koncertowa
II etap
1 A. Lebiediew – Koncert

Więcej informacji oraz nuty utworów obowiązkowych do pobrania na stronie http://www.zelenski.krakow.pl/konkurs_lutak.html

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?