Warsztaty waltorniowe „Rogowisko 2011”

Nadleśnictwo Spychowo i Towarzystwo Muzyczne Medius zapraszają na IV edycję warsztatów waltorniowych ROGOWISKO. Warsztaty odbędą się w Spychowie na Mazurach w dniach 10-13.11.2011. Wykładowcami będą Krzysztof Stencel (Akademia Muzyczna w Poznaniu) i  Igor Szeligowski (Teatr Wielki-Opera Narodowa w Warszawie). W trakcie warsztatów oprócz zajęć indywidualnych odbędą się także wykłady i koncerty. Warsztaty rozpocznie koncert kwartetu waltorniowego MAZO z  Warszawy.

Warsztaty waltorniowe ROGOWISKO to jedyna tego typu impreza w Polsce ciesząca się dużym zainteresowaniem. Głównym celem warsztatów jest doskonalenie gry na waltorni pod okiem pedagogów i profesjonalnych muzyków. Impreza adresowana jest zarówno dla uczniów szkół I stopnia jak również dla licealistów, studentów i absolwentów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapisów można dokonywać poprzez formularz w dziale zgłoszenia. Szczegółowe informacje dostępne są na www.rogowisko.com Patronat nad imprezą objął portal BRASSerwis.

Klip video z poprzedniej edycji:

httpv://www.youtube.com/watch?v=dZbG1jwRCWU

Więcej na temat: igor szeligowski, Krzysztof Stencel, rogowisko, waltornia

Polub nas na FacebookuZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?