VI Ogólnopolski Festiwal Trębaczy w Kaliszu

Festiwal rozpocznie się w niedzielę, 26 czerwca 2011 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. H. Melcera w Kaliszu, 62-800 Kalisz, Plac Jana Pawła II nr 9. Planowane zakończenie – piątek 1 lipca ok. godz. 18.

Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest przesłanie listem, e-mailem lub faxem, do dnia 14 maja br. na adres organizatora (adres pocztowy- patrz wyżej, e-mail: sekretariat.muzyczna@wp.pl, fax: 62-766-44-24) czytelnie i kompletnie wypełnionej karty zgłoszenia z załączoną kopią dowodu wniesienia na konto organizatora opłaty wpisowej. Formularz karty, numer konta oraz wysokość opłaty umieszczone zostaną na tej stronie internetowej od 15 lutego br.

Informacje dotyczące miejsca i kosztów zakwaterowania i wyżywienia podane zostaną również w tym terminie. Uczestnicy, którzy nie ukończyli 18 roku życia, muszą przez cały czas pobytu na Festiwalu znajdować się pod opieką osoby dorosłej, której dane należy podać w karcie zgłoszeniowej.

Zgłoszenie na Festiwal uczniów szkół muzycznych I i II stopnia musi być potwierdzone przez dyrekcję szkoły, do której uczeń uczęszcza.

Informacje na temat festiwalu > > >

Więcej na temat: festiwal trębaczy, kalisz

Polub nas na FacebookuZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?