ZM Concept

Firma ZM Concept powstała w 1997 roku. Długi okres działalności na rynku zaowocował zdobyciem doświadczenia w branży muzycznej i dużego zaufania wśród naszych klientów. Naszą specjalnością jest dostarczanie odbiorcom hurtowym i detalicznym instrumentów, szerokiej gamy akcesoriów muzycznych oraz nut. Posiadamy autoryzowany przez znaczących producentów serwis, w którym dokonujemy szerokiej gamy napraw i regulacji instrumentów dętych blaszanych i drewnianych. Serwis nasz wykonuje również naprawy i renowacje innych metalowych przedmiotów użytkowych takich jak srebrne zastawy, naczynia liturgiczne, mosiężne świeczniki itp. Nasz personel to osoby związane z muzyką, co znacznie ułatwia kontakt z klientami i wpływa na profesjonalny charakter naszych usług. Współpracujemy z czołowymi producentami i dystrybutorami z branży muzycznej z całego świata. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową poprzez nasz sklep internetowy, który otrzymał prestiżowe wyróżnienie „Wiarygodny Sklep” przyznawane sklepom internetowym, spełniającym kryteria gwarantujące bezpieczne zakupy swoim klientom. Od 2009 roku oferujemy w sprzedaży nie tylko instrumenty dęte blaszane (trąbki, puzony, waltornie, tuby) i drewniane (fagoty, oboje, saksofony, klarnety, flety,) , ale również profesjonalne pianina i fortepiany. W naszym salonie firmowym istnieje możliwość testowania i doboru instrumentów z powyższych grup oraz akcesoriów muzycznych. Jeżeli jesteś zainteresowany takim instrumentem jak: trąbka, puzon, waltornia, tuba, fagot, obój, saksofon, flet, klarnet, fortepian, pianino, klawesyn skontaktuj się z nami! Dodatkowo nasza firma zajmuje się kompleksowym wyposażaniem miejsca pracy muzyka orkiestrowego i dyrygenta. W naszej ofercie znaleźć można takie produkty jak krzesło muzyka orkiestrowego, krzesło i podest dyrygenta. Wszystkie produkty odznaczają się wysoką jakością i nienaganną ergonomią, zapewniając muzykom komfort pracy.

Ocena sprzedawcy
5.00 z 5

Firma ZM Concept powstała w 1997 roku. Długi okres działalności na rynku zaowocował zdobyciem doświadczenia w branży muzycznej i dużego zaufania wśród naszych klientów. W swojej ofercie ma szeroką gamę akcesoriów muzycznych oraz nut. W niniejszym katalogu prezntuje produkty takich marek jak Vincent bach, Stomvi, Kanstul etc.

Wyświetlanie 1–15 z 24 wyników

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ten sklep jest w wesji Beta. Wszystkie problemy z funkcjonowaniem należy zgłaszać pod mailem [email protected] Zamknij

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account