Stowarzyszenie Miłośników Instrumentów Dętych

Stowarzyszenie Miłośników Instrumentów Dętych

Ideą stowarzyszenia jest rozpowszechnianie muzyki tworzonej na zespoły instrumentów dętych. Odbywać się to będzie poprzez wydawanie czasopisma branżowego poświęconego muzyce na zespoły dętych blaszanych (pismo będzie rozwinięciem treści prezentowanych od lat na portalu www.brasserwis.pl). Poza tym SMID będzie organizować koncerty, przeglądy oraz sesje popularno-naukowe poświęcone twórczości na zespoły dęte, tak w aspekcie historycznym jak i współczesnym. Nade wszystko jednak, ważne jest skupienie bardzo rozległego środowiska muzyków specjalizujących się w grze na instrumentach dętych. Integracja tego środowiska może niewątpliwie pomóc w organizacji zespołów i koncertów. To zaś stworzyć winno nowe szanse wykorzystania – w przekonaniu założycieli Stowarzyszenia niedocenianego we współczesnych realiach – artystycznego potencjału muzyków grających na  instrumentach dętych.

Założyciele: Mikołaj Rykowski i Zbigniew Zygmunt

Adres email: smid@brasserwis.pl, Telefon kontaktowy: 510867128

Wszystkich zainteresowanych udziałem w pracach stowarzyszenia prosimy o podania Imienia i Nazwiska oraz kilku słów o sobie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Dołącz do nas:

[contact-form] [contact-field label=”Imię” type=”name” required=”true” /] [contact-field label=”Email” type=”email” required=”true” /] [contact-field label=”Wiadomość” type=”textarea” required=”true” /] [/contact-form]

 

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?