Rogowisko 2009

Pragniemy Państwa zaprosić na II edycję Warsztatów Waltorniowych ROGOWISKO 2009. Organizatorem przedsięwzięcia jest Krzysztof Stencel (Akademia Muzyczna w Poznaniu) pod patronatem TOWARZYSTWA MUZYCZNEGO MEDIUS z Warszawy.

ROGOWISKO są to warsztaty muzyczne przeznaczone dla mlodych osób pragnących zdobyć wiedzę potrzebną do rozwoju swoich umiejetności gry na rogu. Jest to też doskonała okazja do podzielenia się swoimi doświadczeniami. Zapraszamy wszystkich chętnych- uczniów szkół muzycznych oraz studentów.

Warsztaty odbywać się będą w Spychowie (Mazury) w terminie od 8 do 11 listopada 2009. Zajęcia będą prowadzone przez Krzysztofa Stencla i Czesława Czopkę . Odbywać się będą w Centrum Edukacji Ekologicznej Nadleśnictwa Spychowo. Podczas warsztatów oprócz codziennych zajęć indywidualnych odbywać się będą również koncerty oraz wykłady. Wykłady poprowadzą: Joanna Żółkiewska (psycholog) oraz Marek Kuc. Odbędzie się również wystawa waltorni przodujących firm. Na początku warsztatów odbędzie się koncert inauguracyjny z udziałem pedagogów. Podczas finałowego koncertu wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. W ramach warsztatów organizator gwarantuje codzienne indywidualne zajęcia z pedagogiem.
Więcej informacji:
www.rogowisko.com
+48501554812

Więcej na temat: Krzysztof Stencel, rogowisko

Polub nas na FacebookuZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?