Poszukiwani muzycy do projektu z Munich Youth Orchestra

Chcesz wziąć udział w projekcie Munich Youth Orchestra 12-19 sierpnia? Nasi koledzy z Niemiec ciągle szukają młodych muzyków (14-25) w trybie last minute! Potrzebne są ciągle: altówka, kontrabas, waltornia, trąbka, tuba, puzon i kotły!

To wyjątkowe spotkanie w Bawarii, podczas którego młodzi muzycy orkiestrowi z Europy spotykają się razem, przygotowując wspólny koncert finałowy i biorąc udział w zajęciach doskonalących umiejętności gry w grupie.

Dzięki współpracy polskiej sekcji Jeunesses Musicales z naszymi zagranicznymi partnerami, możecie wziąć udział w projekcie zupełnie za darmo. Zakwaterowanie i wyżywienie również zostanie pokryte. Tak więc to wyjątkowa okazja, dzięki której możecie spędzić tydzień w uroczej Bawarii, poznać innych muzyków z Niemiec i reszty Europy i pod okiem specjalistów popracować nad swoim warsztatem! Do pokrycia pozostają wyłącznie koszty transportu do Monachium.

Dodatkowym atutem jest fakt, że znajomość j. niemieckiego nie jest konieczna. Pracować będziemy w j. angielskim.W programie:
Czajkowski, Symphony No. 5
Szostakowicz, Tea for Two
Sergiu Celibidache, fragmenty z “Der Taschengarten”Warsztaty:
TaKeTiNa®
Workshop „How to become a professional instrumentalist“
(Masterclasses)

Koncert finałowy: 18. Sierpnia 2012, Hohenkammer Castle, Monachium

Chcesz wiedzieć więcej lub zgłosić zainteresowanie? Napisz na  post@nilsmatthiesen.de

Więcej na temat: monachium, munich youth orchestra, orkiestra młodzieżowa

Polub nas na FacebookuZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?