Kurs gry na puzonie

Mr. Glynn bardzo podstawowy kurs gry na puzonie. Kurs przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają lub chcą zacząć przygodę z instrumentem i nie mają bladego pojęcia od czego zacząć.

Kurs prowadzony jest w języku angielskim, ale nawet osoba nie znająca tego języka będzie mogła zrozumieć o co chodzi poprzez naśladowanie prowadzącego. Być może w przyszłości uda się dodać do kursu napisy.

Uwaga! Pamiętaj, że żaden kurs nie zastąpi prawdziwego nauczyciela – szczególnie w początkowej fazie nauki, w czasie której możesz sobie wyrobić nieprawidłowe nawyki. Jeśli naprawdę chcesz nauczyć się grać na puzonie, to postaraj się o pomoc doświadczonego nauczyciela, a materiał z kursu traktuj jedynie jako materiał uzupełniający.

Zaczynajmy:

Zobacz także

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/platne/brasserwis/public_html/brasserwis/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 184

Poradnik puzonisty

Literatura na puzon

Poradnik puzonisty

Ćwiczenia na puzon

Poradnik puzonisty

Nauka gry na puzonie

Poradnik puzonisty

Nuty na puzon

Poradnik puzonisty

Antydocisk do puzonu
Więcej na temat: jak grać na puzonie, kurs gry na puzonie, nauka gry na puzonie, Puzon

Polub nas na Facebooku

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?