Antydocisk do puzonu

Adapter antydociskowy do puzonu zwany potocznie antydociskiem jest przydatnym urządzeniem metodycznym które nauczy cię gry z mniejszą siła nacisku na usta poprawiając komfort gry na puzonie.

Rozluźnij się i popraw oddech

Istnieje naturalna tendencja, aby przyciskać ustnik do ust więcej niż potrzeba, zwłaszcza w górnym rejestrze. Większy nacisk i kontakt z ustnikiem pomaga kontynuować grę, gdy usta są słabe lub zmęczone. Niestety, równocześnie zbyt duży nacisk zaburza naturalny przepływ krwi co powoduje że męczysz się jeszcze szybciej. Regularne ćwiczenie z adapterem antydociskowym pozwoli ci utrzymać wysokiej jakości wibrację ust bez nadmiernego przyciskania ustnika.

Korzyści

Nauka gry na puzonie bez zbytniego nacisku na usta poprawi Twoją kondycję a Twój dźwięk na puzonie ulegnie poprawie, gdy wibracja warg będzie lepsza. Szybko przekonasz się również jaki kąt ustnika i ustawienie zadęcia funkcjonuje najbardziej efektywnie w Twoim przypadku.

Jak to działa?

Urządzenie jest bardzo proste w użyciu. Nakładasz adapter pomiędzy ustnik a puzon i rozpoczynasz grać gamę lub glisando w górę. Im wyżej grasz tym większa będzie tendencja do przyciskania ustnika do ust. Im bardziej przyciskasz ustnik tym bardziej kompensujesz sprężynę w urządzeniu. Gdy dociskasz zbyt mocno urządzenie odcina wyjście powietrza do instrumentu i powietrze wylatuje bokiem. W miarę ćwiczenia nauczysz się grać stopniowo coraz wyżej bez odcinania wyjścia powietrza. Siłę nacisku można regulować, dzięki czemu wraz z upływem czasu możesz zmieniać czułość przyrządku i podnosić sobie poprzeczkę.

Na naszym forum, możesz zapoznać się z opiniami czytelników na temat antydocisku i wziąć udział w dyskusji jeśli masz jakieś wątpliwości: http://www.brasserwis.pl/forum/temat/antydocisk-jest-sens-na-nim-cwiczyc/

Antydocisk do puzonu możesz zamówić bezpośrednio na naszej stronie w dziale ZAKUPY.

Zobacz także

Poradnik trębacza

Palcowanie na trąbkę

Poradnik trębacza

Gra na trąbce podstawy

Poradnik trębacza

Ćwiczenia na trąbkę

Poradnik trębacza

Nauka gry na trąbce

Poradnik trębacza

Antydocisk do trąbki

Więcej na temat: adapter antydociskowy, antydocisk, antydocisk do puzonu, Puzon

Polub nas na Facebooku

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?