Antydocisk do puzonu

Adapter antydociskowy do puzonu zwany potocznie antydociskiem jest przydatnym urządzeniem metodycznym które nauczy cię gry z mniejszą siła nacisku na usta poprawiając komfort gry na puzonie.

Rozluźnij się i popraw oddech

Istnieje naturalna tendencja, aby przyciskać ustnik do ust więcej niż potrzeba, zwłaszcza w górnym rejestrze. Większy nacisk i kontakt z ustnikiem pomaga kontynuować grę, gdy usta są słabe lub zmęczone. Niestety, równocześnie zbyt duży nacisk zaburza naturalny przepływ krwi co powoduje że męczysz się jeszcze szybciej. Regularne ćwiczenie z adapterem antydociskowym pozwoli ci utrzymać wysokiej jakości wibrację ust bez nadmiernego przyciskania ustnika.

Korzyści

Nauka gry na puzonie bez zbytniego nacisku na usta poprawi Twoją kondycję a Twój dźwięk na puzonie ulegnie poprawie, gdy wibracja warg będzie lepsza. Szybko przekonasz się również jaki kąt ustnika i ustawienie zadęcia funkcjonuje najbardziej efektywnie w Twoim przypadku.

Jak to działa?

Urządzenie jest bardzo proste w użyciu. Nakładasz adapter pomiędzy ustnik a puzon i rozpoczynasz grać gamę lub glisando w górę. Im wyżej grasz tym większa będzie tendencja do przyciskania ustnika do ust. Im bardziej przyciskasz ustnik tym bardziej kompensujesz sprężynę w urządzeniu. Gdy dociskasz zbyt mocno urządzenie odcina wyjście powietrza do instrumentu i powietrze wylatuje bokiem. W miarę ćwiczenia nauczysz się grać stopniowo coraz wyżej bez odcinania wyjścia powietrza. Siłę nacisku można regulować, dzięki czemu wraz z upływem czasu możesz zmieniać czułość przyrządku i podnosić sobie poprzeczkę.

Na naszym forum, możesz zapoznać się z opiniami czytelników na temat antydocisku i wziąć udział w dyskusji jeśli masz jakieś wątpliwości: http://www.brasserwis.pl/forum/temat/antydocisk-jest-sens-na-nim-cwiczyc/

Antydocisk do puzonu możesz zamówić bezpośrednio na naszej stronie w dziale ZAKUPY.

Zobacz także

Więcej na temat: adapter antydociskowy, antydocisk, antydocisk do puzonu, Puzon

Polub nas na Facebooku

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?