Orkiestra Symfoniczna YouTube

Jeśli chciałeś kiedyś zagrać w orkiestrze oto masz swoją szansę. Co więcej, możesz to zrobić nie wychodząc z domu. YouTube ogłosił właśnie rekrutację do pierwszej na świecie orkiestry symfonicznej online- YouTube Symphony Orchestra.

Ma być to eksperyment, który pozwoli indywidualistom zagrać razem ze sobą. Jeśli będzie ci dobrze szło, wykażesz się kreatywnością i pasją, możesz się znaleźć nawet w Carnegie Hall, występując na żywo razem z innymi muzykami z YouTuba. W konkursie brać mogą udział wszyscy muzycy powyżej 14 roku życia, niezależnie od umiejętności i instrumentu na którym grają. Ale nie będzie to łatwe i będzie wymagało wielu żmudnych ćwiczeń.

Aby zacząć , ściągnij nuty na swój instrument i rozpocznij trening. Wystarczy tylko wybrać ulubiony utwór, oczywiście spośród muzyki klasycznej. Będziesz miał także możliwość zagrać nowy kawałek “The Internet Symphony”, który skomponował Tan Dun, ten sam, który przyłożył rękę do „Przyczajonego Tygrysa, Ukrytego Smoka”.

Na szczęście nie będziesz musiał ćwiczyć samotnie. YouTube pomoże Ci w nauce i pokaże, jak wysłać swoje przedstawienie na virtual symphony video. Nie traćcie więc czasu, zwłaszcza, że termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 stycznia 2009 roku.

Koncert w Carnegie Hall ma mieć miejsce w kwietniu 2009.

Więcej informacji i zapisy


Więcej na temat: orkiestra youtube

Polub nas na FacebookuZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?