Nowy serwis dla trębaczy

Na początku miesiąca uruchomiona została nowa aplikacja internetowa dla trębaczy TrumpetMarketplace.com,  która pozwala na zakup używanych instrumentów z całego świata. 

Na stronie można znaleźć tysiące ogłoszeń używanych trąbek, kornetów, fluegelhornów oraz akcesorii takich jak tłumiki, futerały itp. w cenach zaczynających się od 1$. Oprócz używanych instrumentów popularnych marek, na stronie znajduje się też spora liczba instrumentów dla kolekcjonerów, części zamiennych czy instrumentów robionych na zamówienie.  Autorzy serwisu przygotowali szereg filtrów pozwalający sprawnie segregować wg lokalizacji, marki, ceny czy słowa kluczowego.

Aby korzystać z serwisu i sprzedać instrument nie trzeba się rejestrować, wystarczy zalogować się za pomocą swojego konta Facebook i wypełnić krótki formularz. Z serwisu można korzystać bezpłatnie pod adresem https://www.trumpetmarketplace.com

 

Więcej na temat: giełda instrumentów, instrumenty używane, Trąbka

Polub nas na FacebookuZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?