Nowość na rynku: puzony Michael Rath

Od orkiestr i teatrów operowych, Broadwayu, filmu i studia telewizyjnego, przez pop, grupy komercyjne, orkiestry dęte, zespoły jazzowe, bigbandy, grupy funk, po wiele innych gatunków i zespołów – instrumenty wykonane przez firmę Michael Rath można spotkać prawie we wszystkich okolicznościach muzycznych wymagających udziału puzonu.

Puzony Michael Rath – powszechnie uznawane za jedne z najlepszych obecnie dostępnych instrumentów, wybrane przez największych na świecie puzonistów takich jak Mark Nightingale, David Gibson, Bert Boeren, Marc Godfroid, Dennis Rollins, Michael Dease, Csaba Wagnera, Brett Baker, the Black Dyke Band. Oni i wielu innych postanowiło wybrać instrumenty Ratha tylko dlatego, że czują, że to najlepszy puzon dla nich.

Wszechstronność jest kluczem do atrakcyjności insturmentów Ratha. Każdy gracz ma różne wymagania dotyczące koncepcji dźwięku, reakcji, wyglądu i techniki. Tak więc łączenie indywidualnych potrzeb dla każdego gracza to logiczny i prosty sposób, aby im zaradzić.

Nawet dla graczy, którzy nie uważają się może za dysponujących więdzą techniczna niezbędną do skompletowania poszczególnych komponentów instrumentu, kilka minut zapoznania się z nimi pozwoli dostrzec dzielące je różnice. Zatem wszyscy puzoniści na każdym poziomie mogą wiele skorzystać z posiadania instrumentu który jest dopasowany do ich subiektywnych potrzeb i wymagań.

R4F-valve-assemblyOstatecznie powstaje instrument, który jest znacznie bardziej osobisty i komfortowy, a tym samym daje znacznie większą radość z gry. Czasem wśród graczy pada nawet stwierdzenie, że ponieważ mają teraz puzon, który jest o wiele bardziej dopasowany do nich samych, mogą osiągnąc dużo wiecej niż na poprzednich instrumentach.

Oczywiście, nic z powyższego nie wyniknie bez zegarmistrzowskiej precyzji, z jaką podchodzi się do każdego puzonu Michael Rath. Każdy instrument jest skonstruowany ręcznie, w małym warsztacie w północnej Anglii. Jedną rzeczą jest mieć wyjątkową koncepcję i projekt, natomiast drugą jest równie wysoka jakość wykonania, zwłaszcza dla instrumentu, w których klient słusznie oczekuje najwyższych standardów.

Puzony Michael Rath zawdzięczają swoją reputację doskonałości – koncepcji, designowi i jakości konstrukcji. Wszystkie te cechy są po prostu ekwiwalentem doskonałej jakości gry na tych instrumentach.

[pl_video type=”youtube” id=”7bhlWHoLCbw”]

Od dłuższego czasu chcialiśmy stworzyć serię puzonów Rath, które wypełnią lukę pomiędzy modelami studenckimi i instrumentami z serii Custom, modułowymi, ręcznie wykonananymi. Aby wykorzystać wszystko, co Michael Rath wie o projektowaniu i produkcji puzonów powstaje nowa seria puzonów, eleganckich w swojej prostocie.

[pl_video type=”youtube” id=”KFOgUlyQVoY”]

Wielu muzyków z całego świata zwracało się już od lat z taką prośbą do Michaela Ratha. Jesteśmy zadowoleni, że możemy teraz sprostać tym oczekiwaniom odsłaniając przed Państwem nową serię puzonów 00.

Bazując na najbardziej udanych kombinacjach modułowych dla puzonów Rath R10, R4F i R9 i stworzyliśmy nowe, nie-modułowe instrumenty – R100, R400 i R900.

Dla studentów, którzy chcą przenieść się z klasy instrumentów dla początkujących na swój pierwszy puzon z klasy profesjonalnej to doskonałe rozwiązanie, aby rozwijać swój styl i technikę przed przejściem do gry na puzonie w pełni modułowym.

A może chcesz po prostu skupić się na sobie i puzonie bez potencjalnych komplikacji puzonów modułowych. Niezależnie od Twoich potrzeb, nowa seria puzonów Rath R00 oferuje unikalną kombinację najwyższej jakości kunsztu projektowania i rzemiosła z doskonałą jakością wykonania i modnym designem, które to cechy sprawiają, że puzony Michael Rath są popularne na całym świecie.

Nowa seria Rath 00 to doskonała jakość, grywalność i przystępna cena”.

Wyłączny dystrybutor ZM Concept: www.music-concept.pl

 

Więcej na temat: Michael Rath, Puzon, ZM Concept

Polub nas na FacebookuZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?