Nowe technologie serwisowania instrumentów dętych

Serwis instrumentów dętych AKORD Brass, jako jedyny w Polsce, realizuje filmy przedstawiające pracę swojego warsztatu – wykonywane remonty itp. Tym razem Pan Damian Janas, właściciel AKORD Brass, zaprasza nas do obejrzenia dwóch materiałów wideo:  z remontu generalnego tuby B AMATI

[pl_video type=”youtube” id=”mKvqKepzv0c”]

i absolutnej nowości na rynku serwisowania „blaszaków” w Polsce – SYSTEMU MINIBALL:

[pl_video type=”youtube” id=”xhfKsyz4HF0″]

Staramy się cyklicznie realizować nagrania z pracy naszego serwisu, tak, aby przedstawić naszym stałym i potencjalnym klientom, jak wygląda proces przeprowadzanych napraw, z jaką dokładnością podchodzimy m.in. do rozmontowywania instrumentów. Tym razem, oprócz kolejnego filmiku z remontu kapitalnego, chcielibyśmy zaprezentować również nowe rozwiązanie w naszym serwisie, a w zasadzie w całym kraju – system MINIBALL. System ten, po zamontowaniu do wentyli obrotowych w każdym instrumencie dętym, niweluje prawie w 100% „luzy” w mechanice instrumentu. Dzięki MINIBALL nasz instrument gra lżej, płynniej i pracuje ciszej (wyeliminowane są wszelkie nie pożądane „stuki”).
Jest to rozwiązanie, które sprawdziło się na rynkach zagranicznych, a teraz, za pośrednictwem naszego serwisu, mogą Państwo zastosować je również w swoich instrumentach w Polsce. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia tej technologii, zwłaszcza w starszych, problematycznych instrumentach – na pewno się Państwo nie zawiodą !

Zachęcamy wszystkich do zainteresowania się systemem MINIBALL oraz korzystania z usług serwisu instrumentów dętych AKORD Brass, który jest obecnie naszym ekspertem na forum. Jeśli macie jakieś pytania do Pana Damiana, możecie je zadać na tym forum.

 

Więcej na temat: damian janas, miniball, serwis instrumentów dętych

Polub nas na FacebookuZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?