Muzyczny show German Brass w Nowym Sączu

German Brass

Od world music do klasyki i jazzu, popisy niemieckich wirtuozów instrumentów dętych, Mozart kontra James Bond i inne atrakcje na koniec karnawału… A wszystko podczas X Festiwalu Wirtuozerii i Żartu Muzycznego Fun & Classic organizowanego w Nowym Sączu (25 lutego – 3 marca).

Jego dyrektor artystyczny Waldemar Malicki, znany pianista i showman, zaprasza artystów, którym kunszt muzyczny pozwala bez obaw spojrzeć na własną twórczość z przymrużeniem oka. W tym roku swoje poczucie humoru zaprezentują klezmerzy z zespołu Kroke i wszechstronny skrzypek Nigel Kennedy w programie zatytułowanym, jak ich wspólna płyta, East Meets East. Zespół German Brass to muzyka dęta na najwyższym światowym poziomie – koncert Od tradycji do innowacji pozwoli poznać cały wachlarz ich repertuarowych możliwości. Zawsze niecierpliwie oczekiwane jest spotkanie z mistrzem Malickim – jego występ z Filharmonią Dowcipu przeradza się zwykle we wspaniałą zabawę z publicznością. Skrzypek Aleksey Igudesman i pianista Hyung-ki Joo podbili światowe sceny zabawnymi spektaklami łączącymi gagi z mistrzostwem wykonania klasycznego i popularnego repertuaru. W tłusty czwartek pokażą pełny muzycznej magii i zaskakującego humoru show z cyklu A Little Nightmare Music.
Z pewnością wirtuozi znów rozbawią nawet najbardziej zgnębionych zimową depresją melomanów.

(Dorota Dziunikowska, miesięcznik „Karnet”)

26 lutego (sobota), 19.00
GERMAN BRASS 
GERMAN BRASS AROUND THE WORLD
W programie: od tradycji do innowacji czyli muzyczny show niemieckich wirtuozów instrumentów dętych

Więcej na temat: german brass, nowy sącz

Polub nas na FacebookuZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?