Międzynarodowy Festiwal Instrumentów Dętych Etiuda 2011

Ponad 160 zgłoszeń wpłynęło na VIII edycję Międzynarodowego Festiwalu Instrumentów Dętych Etiuda 2011. Pierwsze przesłuchania konkursowe odbędą się 8 grudnia. Finałowe koncerty z udziałem laureatów w dwóch kategoriach 10 i 11 grudnia.

W tym roku w jury konkursu w kategorii Junior, A, B i C instrumentów dętych blaszanych zasiądą; Przewodniczący: Prof. Roman Gryń – AM Poznań, Członkowie: Prof. Jindrich Petras – AM Brno, Dr. hab. Marek Żwirdowski – UMFC Warszawa.
– Do pracy w Jury zaprosiliśmy wybitnych instrumentalistów i pedagogów z kraju i zagranicy. Uczestnicy Konkursu będą mieli także okazje do osobistego kontaktu z członkami Jury podczas warsztatów i konsultacji, które będą integralną częścią Festiwalu. Nawiązaliśmy współpracę z największymi placówkami kształcenia muzycznego w Szczecinie (Zespół Szkół Muzycznych, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia, Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia), dzięki temu przesłuchania odbędą się równolegle w poszczególnych grupach wiekowych. 
– mówi Dariusz Samól, dyrektor artystyczny festiwaluZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?