Laureaci Ogólnopolskich Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej

Zakończyły się Ogólnopolskie Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej w roku szkolnym 2011/2012

Laureaci w kategorii instrumentów dętych blaszanych:

  • Grand Prix Marcin Nowak – trąbka PSM I i II st. im. F. Chopina w Opolu w klasie Pawła Waloszczyka
  • I miejsce Wojciech Prokopowicz – puzon POSM I i II st. im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej w klasie Zdzisława Stolarczyka
  • II miejsce Artur Mross – euphonium PSM I i II st. im. F. Chopina w Opolu naucz. Klaudiusza Lisonia
  • II miejsce Paweł Cal – waltornia PSM I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Koninie w klasie Jacka Rybczyńskiego
  • II miejsce Waldemar Wlekliński – trąbka Poznańska OSM II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu

Laureaci w kategorii zespołów instrumentów dętych:

  • I miejsce Kwartet puzonowy: Eryk Mencner, Adrian Szostek, Kacper Nowok, Partyk Student Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Żorach nauczyciel Andrzej Piekorz
  • II miejsce Trio fletowe: Eliza Piórecka, Agnieszka Szczęścikiewicz, Maria Krueger PSM I st. im. Henryka Wieniawskiego w Gdańsku – Orunii nauczyciel Jolanta Wnęk
  • II miejsce Trio klarnetowe: Magdalena Konrady, Alicja Żyto, Katarzyna Olejnik Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Krotoszynie nauczyciel Sławomir Morawski
  • III miejsce Kwartet fletowy: Julia Hudasz, Zuzanna Noga, Agnieszka Prandzioch, Alicja Sowulewska Zespół Państwowych Szkół Muzycznych I i II st. w Rudzie Śląskiej nauczyciel Anna Kolarz
  • III miejsce Kwartet fletowy „Quartino”: Magdalena Chudzikiewicz, Karolina Resiak, Walentyna Romanowicz, Agnieszka Stokowska Państwowa szkoła Muzyczna I st. w Brzegu nauczyciel Małgorzata Matuszczak
  • III miejsce Kwartet saksofonowy: Rafał Reniewicz, Franciszek Rydel, Zuzanna Włodarska, Antoni Wrzos Państwowa Szkoła Muzyczna im. O. Kolberga w Warszawie nauczyciel Jan Kohut
  • III miejsce Kwartet saksofonowy: Jagoda Augustyn, Jakub Broniewski, Roman Myszka, Szczepan Bator Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. M. Karłowicza w Mielcu nauczyciel Bogusław Pawelczak

Pełna lista laureatów (pdf)

Serdecznie gratulujemy!

Więcej na temat: Centrum Edukacji Artystycznej, przesłuchania ogólnopolskie, szkoła muzyczna II stopnia

Polub nas na Facebooku







Zobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?