Kalendarz międzynarodowych i ogólnopolskich imprez szkolnictwa artystycznego

Departament Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej oraz Centrum Edukacji Artystycznej prezentują kolejną edycję Kalendarza międzynarodowych i ogólnopolskich imprez szkolnictwa artystycznego pierwszego i drugiego stopnia, organizowanych w roku szkolnym 2011/2012.

Kalendarz zawiera wykaz konkursów muzycznych, plastycznych i baletowych oraz festiwali, plenerów, warsztatów, kursów i seminariów stanowiących szeroką ofertę form prezentacji i konfrontacji wiedzy oraz umiejętności dla uczniów i nauczycieli szkół artystycznych.

Propozycje ujęte w Kalendarzu stwarzają uczniom szkół artystycznych szansę zaprezentowania swoich osiągnięć; nauczycielom – okazję doskonalenia metod nauczania i aktualizowania wiedzy.

Od bieżącego roku, o zamieszczeniu imprezy w Kalendarzu Imprez Szkolnictwa Artystycznego decyduje zespół powołany przez Dyrektora Departamentu Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej MKiDN.

Wzorem lat ubiegłych, o patronat Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego nad zgłoszonymi imprezami należy ubiegać się w odrębnym trybie – poprzez skierowanie stosownego wniosku do Biura Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Przekazując Kalendarz, wyrażamy nadzieję, że okaże się on pomocny przy wyborze imprez, którymi mogą być Państwo zainteresowani.

Dyrektor Centrum Edukacji Artystycznej

Kalendarz Międzynarodowych i Ogólnopolskich Imprez Szkolnictwa Artystycznego I i II stopnia w roku szkolnym 2011/2012

Więcej na temat: Centrum Edukacji Artystycznej, festiwale, konkursy

Polub nas na FacebookuZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?