Jak dodać wydarzenie?

W kalendarzu portalu brasserwis.pl informujemy o warsztatach, koncertach i festiwalach mogących być w kręgu zainteresowania naszych czytelników, a więc imprezy związane z instrumentami dętymi blaszanymi. Notujemy miesięcznie prawie 20.000 odsłon portalu co gwarantuje, że organizowane przez Państwa wydarzenie trafi na pewno do odpowiedniej publiki. Wydarzenia objęte naszym patronatem medialnym dodatkowo promujemy za pomocą banerów, newsów oraz na naszym profilu na Facebooku.

Jak dodać wydarzenie do naszego kalendarza?

  1. Nie masz jeszcze konta w portalu brasserwis.pl? 
    Aby móc dodawać wydarzenia, w pierwszej kolejności należy założyć konto (najedź na menu zaloguj się w prawym górnym rogu strony a pojawi się dodatkowy element Menu „Rejestracja”)
  2. Jeśli masz już konto w poralu brasserwis.pl
    Zaloguj się. Najedź na menu „Wyloguj się” w prawym gørnym rogu strony. Pojawi się nowe menu z pozycją „Dodaj wydarzenie”. Kliknij link a następnie podążaj zgodnie z instrukcjami.

Dodawanie bezpłatne

Dodawanie wydarzeń do kalendarza portalu brasserwis.pl jest bezpłatne. Jeśli chcesz uzyskać patronat medialny nad organizowanym wydarzeniem, zapoznaj się z zasadami przyznawania patronatów.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ten sklep jest w wesji Beta. Wszystkie problemy z funkcjonowaniem należy zgłaszać pod mailem [email protected] Zamknij

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account