Improve Your Game – nowa publikacja dla trębaczy

„Improve Your Game” to nowa metoda ćwiczeń dla trębaczy o różnym stopniu zaawansowania. W publikacji zawierającej 400 stron (podzielonej na 4 tomy) znajdziesz różnorodne ćwiczenia, etiudy oraz mnóstwo wskazówek i trików z różnych obszarów, dzięki którym staniesz się pewnym siebie i solidnym trębaczem.

Książka zostanie wydana 1 września tego roku. [adrotate banner=”3″] aby otrzymać bezpłatną próbkę ćwiczeń i 20% kod zniżkowy bez zobowiązań.

Po wielu latach koncertowania i gry bez skupiania się na ćwiczeniu Jan stwierdził, że brakuje mu techniki i począwszy od 2004 roku rozpoczął żmudne próby udoskonalenia swojej gry.  Po 8 latach ciężkiej pracy publikacja z jego metodami jest  już dostępna dla wszystkich trębaczy, chcących podnosić swoje umiejętności. Jemu się udało – Tobie też może się udać.

„Improve Your Game to niezwykle sprytne metody ćwiczeń, które satysfakcjonują zarówno Twój słuch jak i mózg. Jan pisze bardzo melodyjnie, dzięki czemu szybko okaże się, że jesteś w stanie zagrać rzeczy, których się po sobie nie spodziewałeś.
Nikolaj Viltoft – Trębacz solista w Royal Danish Opera

O autorze:

Jan Glaesel jest jednym z najlepszych i najbardziej rozchwytywanych duńskich trębaczy. Będąc freelancerem przez prawie 35 lat, opanował różne style gry począwszy od klasyki poprzez Jazz aż do Popu i Rocka. W wieku 54 lat, dzięki swoim metodom stał się lepszym muzykiem, niż kiedykolwiek wcześniej. Co więcej, stale udoskonala swoją grę – dzień po dniu.

Więcej na temat: improve your game, jan glaesel

Polub nas na FacebookuZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?