II Międzynarodowa Konferencja Trębaczy

II Międzynarodowa Konferencja Trębaczy odbędzie się w dniach 5-9.12.2017 w Łodzi. Organizatorem jest Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Wśród głównych celów imprezy znajdują się: prezentacja dokonao naukowych i artystycznych, wymiana doświadczeo, integracja oraz podwyższanie poziomu gry na trąbce w Polsce.

II Międzynarodowa Konferencja Trębaczy zaplanowana jest jako wydarzenie artystyczne, edukacyjne i naukowe. Uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyd w kursach mistrzowskich, wykładach i koncertach wybitnych artystów i pedagogów z całego świata. Ponadto będzie możliwośd zapoznania się z nowoczesnym instrumentarium oferowanym przez wiodących producentów. Wśród solistów i wykładowców konferencji znajdą się wybitni artyści z Polski i zagranicy. W sumie zaplanowano 6 koncertów, 7 kursów mistrzowskich, 5 wykładów i 2 dyskusje panelowe, których tematy zostaną wybrane przez uczestników konferencji.

Ważną częścią konferencji jest II Międzynarodowy Konkurs Trębaczy odbywający się 6 i 7 grudnia. Program konkursu złożony jest wyłącznie z utworów na trąbkę solo, nie ma również żadnych ograniczeń wiekowych dla uczestników. Warunki te dają wyrównane szanse wszystkim osobom zainteresowanym uczestnictwem.

Więcej informacji na temat konferencji oraz kartę zgłoszeniową znajdziesz w naszym kalendarzu.

Więcej na temat: konferencja, konkurs, sławomir cichor, Trąbka

Polub nas na FacebookuZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?