Gdyńska Orkiestra Symfoniczna

Gdyńska Orkiestra Symfoniczna – o statusie orkiestry niezawodowej – poszukuje muzyków chętnych do współpracy. Zapraszamy  waltornistów i puzonistów.
Istnieją dwie możliwe formy współpracy.

  1. Osoba z wykształceniem muzycznym, nie będąca na co dzień muzykiem zawodowym, ma możliwość dołączenia do zespołu i uczestniczenia w koncertach realizowanych przez zespół.
  2. W razie braków w poszczególnych sekcjach podczas realizacji poszczególnych projektów orkiestra zatrudnia muzyków zawodowych. Orkiestra nie organizuje przesłuchań pod konkretną datą i godziną. W zależności od formy współpracy – wystarczy przyjsc na najblizsza probe, mieć troche czasu, checi i glodu grania (forma pierwsza); na podstawie nadesłanych danych i zapotrzebowania zapraszamy poszczególne osoby do projektow; jeżeli dana osoba sie sprawdzi pozostaje jako współpracujaca na stałe (forma druga).

Jeżeli, któraś z powyższych form współpracy cię interesuje to zapraszamy do kontaktu: kontakt@gdynskaorkiestra.pl, + 48 606 273 521Zobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?