marusia

Forum Replies Created

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 11 total)
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: Co sądzicie o tym nagraniu? #8568
  marusia
  Członek

  A ja Was wszystkich nie rozumiem.. Przecież muzyka obroni się sama – komuś się spodoba, komuś nie – trudno! Wszyscy wiedzą, że Wilamowice potęgą są!:-) I nie potrzebują supportu w postaci broniących/atakujących postów członków tej orkiestry – dajecie radę bez tego – samym wykonaniem… Tak trzymać!

  W odpowiedzi na: „Cisza” #9682
  marusia
  Członek

  Ja również poproszę o „Ciszę”. Mój adres: trumpet2@wp.pl Z góry ogromne dzięki!!

  marusia
  Członek

  Z ciekawości pytam jakie są wasze opinie na temat orkiestry z Milówki? Jak się zaprezentowała itd.? Nie było mnie na Ogólnopolskim, więc czekam na opinie na ten temat… Gratulacje dla Wilamowic!!:)) Rutynka się nam robi na tych Mistrzostwach Polski…

  W odpowiedzi na: Zmiana ustnika #6901
  marusia
  Członek

  Dziękuję bardzo za te linki!
  Mam jeszcze pytanko: jeżeli już się zdecyduję, to gdzie najlepiej się wybrać? Czy są już w Polsce sklepy muzyczne, w którym jest do dyspozycji szeroka gama rozmiarów ustników – żeby teścik zrobić?
  Pozdrowionka!!

  W odpowiedzi na: trąbka Golca #11108
  marusia
  Członek

  Aaa! I jeszcze jedno malutkie sprostowanie. Z tego, co mi wiadomo, Bliźniacy zaczynali w szkole muzycznej w Żywcu, następnie kontynuowali naukę w Liceum Muzycznym w Bielsku-Białej, następnie w Katowicach.

  [quote]
  mkrol napisał(a):
  w mojej szkole uczy gosc (Marian Skowron:P:P:P), który pochodzi z ich stron i uczył grac jednego blizniaka na trąbce[/quote]

  Możesz coś więcej na temat profesora M.Skowrona? Ciebie też uczy? Nigdy nie słyszałam, żeby Łukasz Golec pobierał nauki u niego.

  Wiosenne pozdrowionka!

  W odpowiedzi na: trąbka Golca #11107
  marusia
  Członek

  Jeśli chodzi o czerwoną trąbkę Golca, to jest to Martin Commitee- wzorowana na modelu Milesa Davisa, natomiast ta druga to Monette robiona na zamówienie w USA. Ten starszy pan, który nagrywał i grał kiedyś w sekcji dętej na niektórych telewizyjnych koncertach to Tadeusz Janiak – świetny trębacz rozrywkowy!!! Uczył w Liceum w Bielsku-Białej. Wielu znakomitych obiecujących trębaczy wyszło spod jego skrzydeł. Natomiast wiem, że gdy G.uO. wydała płytę „4” to na koncertach promocyjnych towarzyszył jej m.in. Robert Murakowski. Wiem, bo sama mieszkam nieopodal Milówki:) Pozdrowionka!! 😀

  W odpowiedzi na: Akademia, profesorowie i wybór… #3350
  marusia
  Członek

  [quote]
  trumpette napisał(a):

  Krakowa raczej bym nie polecała na przykład…[/quote]

  Dlaczego? 😮
  Co sądzicie o prof. Matusiku?

  W odpowiedzi na: Concert Study op.49 -Alexander Goedicke #9880
  marusia
  Członek

  Jeśli można, to też zapisuję się na listę chętnych: trumpet2@wp.pl

  Z góry dzięki
  Pozdrowionka!

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 11 total)

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?