mar1112

Forum Replies Created

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: poprawa brzmienia #4646
    mar1112
    Członek

    Osoby które twierdzą że w big bandzie uczą tylko pić powinny natychmiast udać się do lekarza. Jesteście smarkaczami którzy nie mają pojęcia o muzyce i powinniscie się zająć czyszczeniem instrumentów prawdziwym muzykom.A właściwie nie dorośliście do tego aby im czyścić instrumenty bo was to przerasta.

    W odpowiedzi na: O trąbkowej sytuacji w Polandzie… #13448
    mar1112
    Członek

    Panowie my tu gadu gadu a to miało być forum S.Sołdrzyńskiego ,
    więc proponuje uspokoić atmosfere i dać odpowiedzieć wyżej wymienionemu, bo jakby nie było z niejednego pieca jadł chleb 😎

    W odpowiedzi na: O trąbkowej sytuacji w Polandzie… #13439
    mar1112
    Członek

    Drogi Jazziku to nie depresja.Tak jak powiedziałeś granie na statku czy w cyrku nie jest niczym złym.Niestety w Polsce tak jak powiedział p.Sebastian nie ma iraczej długo nie będzie zapotrzebowania na bandy rozrywkowe.To że do najlepszych bandow dostają się najlepsi to naturalna sprawa. A mi od poczatku o to własnie chodziło, to ze ktos nie występuje w telewizji to nie znaczy ze jest kiepski albo przeciętny.Ja jestem po drugim stopniu w Jastrzebiu i mając wybor kilka lat temu czy jechac do cyrku czy zostać nauczycielem wybrałem to drugi.Gram w orkiestrach dętych, na pogrzebach, na balach, bankietach,weselach. Bo dla mnie sztuka w szeroko pojętym wydaniu kończy się w momencie kiedy trzeba zarobic na utrzymanie rodziny. A wielu ludzi akademi muzycznej czy po piatym wydziale na samą myśl o zagraniu wesela popada w depresje, według mnie w polsce z sztuki na najwyższym poziome może zyć tylko kilka osób.I szybko się to nie zmieni.Jeszcze raz powtarzam to nie depresja ale pobudka w odpowiednim momencie.Pozdrawiam

    W odpowiedzi na: O trąbkowej sytuacji w Polandzie… #13431
    mar1112
    Członek

    Musimy uściślić czy -paru bo wiecej nie widac w telewizorni, czy paru bo więcej nie znamy?Jakie obecnie mamy zapotrzebowanie na muzykę rozrywkową, chodzi nie tylko o bandy.Ile jest bandów na poziomie Kukli czy Adama Sztaby. W większości z nich grają ci sami muzycy. Ale z drugiej strony co maja robić muzycy po skończeniu np. piatego wydziału, nawet jak wszyscy będa prezentować poziom S.S to dziesięciu ich nie zagra w tych zespołach. Więc jeżdżą po statkach, cyrkach bo nie mają innego wyjścia. Wogóle trzeba się zastanowić jaki sens w dzisiejszych czasach ma studiowanie muzyki (klasyka, jazz) oprócz oczywiście własnej satysfakcji czy „miłosci”, czy nie jest to czasem „produkcja” nadmiarowa. Bo z jednej strony albo jestes geniuszem i grasz w najlepszych orkiestrach w Polsce i nie tylko, albo zostaje ci dla przyjemności uczenie w szkole, granie w filharmonii,w orkiestrze detej, na pogrzebach. Mój znajomy perkusista mówi często ( po akademii muzycznej, grał przez pięć lat w telewizorni z zespołem z czołówki muzyki pop) stary jest sobota ja gram dzisiaj wesele, czego wogóle się nie wstydze, a w moim telefonie komorkowym mam 50 telefonów muzyków po piątym wydziale, po akademii muzycznej, którzy siedzą dzisiaj w domu i modlą się o jakikolwiek telefon z graniem. Bo życie jest brutalne. A tak wogóle to się chyba rozgadałem i poruszyłem za duzo tematów. Pozdrawiam 😀

    W odpowiedzi na: O trąbkowej sytuacji w Polandzie… #13429
    mar1112
    Członek

    Witam. Nazywam sie Tomasz Wolak.
    Zastanawia mnie jedna rzecz mactr – czy „mieżysz” jakoś trębaczy po występach w telewizji twierdząc że Sebastian Sołdrzyński (z całym szacunkiem dla Pana ) jest najlepszym trębaczem w Polandzie? Moim zdaniem masz bardzo okrojone wiadomości na temat trębaczy z „pierwszej półki” którzy smiało mogą być band liderami. Oczywiście nie twierdze że robisz to złośliwie. Takich trębaczy znam co najmniej dwoch są to Michał Pradela,Łukasz Golec. Jeszcze raz powtarzam to ze dana osoba nie jest widywana w telewizji to nie znaczy ze jest przecietnym muzykiem. Myśle że p. Sebatnian S. się ze mną zgodzi :)Pozdrawiam.

    W odpowiedzi na: Kto?? #3972
    mar1112
    Członek

    S.Sołdrzyński bardzo dobry trębacz, masz racje a czy ktoś słyszał o Michale Pradeli – gość połyka wszystkich rozrywkowców w Polsce – oczywiście z calym szacunkiem dla nich.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?