katrisss

Forum Replies Created

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: Orkiestra wojskowa #7759
  katrisss
  Członek

  Za rok kończę szkołę muzyczną II st i jak nie dostanę się na studia, to chcę właśnie spróbować się dostać do orkiestry 🙂

  W odpowiedzi na: KAWAŁ o BACY #11639
  katrisss
  Członek

  Puzonista nie miał ochoty żeby wstać w noworoczny poranek. Chciał się po prostu wyspać. Pyta się swojego dozorcy czy pojutrze nie zagrałby pan zamiast mnie na koncercie noworocznym? Jak to ja? Ja przecież nie potrafię grać na puzonie. To jest proste, tam będzie siedziało pięciu innych puzonistów, trzeba tylko patrzeć kiedy oni będą brali instrumenty do ust to pan będzie robił to samo, a jak będą odkładali instrumenty to pan też odłoży. Dozorca przekonany zgodził się na zastępstwo. Na wieczór po koncercie spotykają się znowu. „No i jak było?” pyta puzonista, „było wszystko w porządku na koncercie?” „Ogólnie wszystko grało” – mówi dozorca „tych pięciu to też byli dozorcy.”

  W odpowiedzi na: Orkiestra wojskowa #7755
  katrisss
  Członek

  Tak się nad tym zastanawiałam, bo chciałabym spróbować, ale to może za rok za dwa 😛 Zobaczę w ogóle, co ze studiami itp itd. 🙂

  W odpowiedzi na: Orkiestra wojskowa #7753
  katrisss
  Członek

  Nie wiem, czy jeszcze ktoś tu zagląda, ale mam pytanie, co do tych wszystkich orkiestr wojskowych. Czy mogą tam grać także kobiety??

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?