ahmed89

Forum Replies Created

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 12 total)
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: jaka trąbka doorkiestry???? #5353
  ahmed89
  Członek

  Zgadzam się Radek z Tobą w 100%. Wyciąganie starych tematów i pisanie pod nimi: „ja gram na Yamaha 4 gs polecam, super się gra” i tak pod każdym jest o tyle śmieszne o ile głupie.

  Każdą rade trzeba umieć przyjąć a nie obrażać i robić off topa „znalazł się znawca”- uwierz,że zawsze znajdą się ludzie mądrzejsi od każdego z nas a nad wszystkimi stoi Bóg. A ty to widzisz tylko czubek własnego nosa.

  Pozdrawiam
  Ahmed89

  W odpowiedzi na: Jaką trąbkę kupic? do 3000zł #6170
  ahmed89
  Członek

  Są fajne rury np. Schagerl 420 S. Popatrz sobie na allegro a jak coś to mogę Ci dać kontakt do ich przedstawiciela w polsce Bartka

  W odpowiedzi na: jaka trąbka doorkiestry???? #5352
  ahmed89
  Członek

  Wystarczy pograć na kilku instrumentach i ma się rozeznanie. Chcę uświadomić, tak jak powiedział kolega, że na tej Yamaszce świat się nie kończy. Na marginesie to to moim i nie tylko moim to jak na tą kase to jest słaby instrument. Są ludzie dla których lepiej się grało na 2 niż na 4. A co porównania Stomvi Zenith kontra Yamaha już na początku zdania są podzielone a już nie mówie po kilku latach gdzie stomvi jest o klasę lepiej zrobiona od środka.

  Zauroczony??? Dla każdego jego instrument jest najlepszy na świecie ale trzeba umieć trzeźwo patrzeć na wszystko. I tak Zgred dla więcej spokoju, opanowania i trzeźwego patrzenia na sprawy „klasyfikacji instrumentu”

  W odpowiedzi na: Jaką trąbkę kupic? do 3000zł #6164
  ahmed89
  Członek

  Schagerl – jest wiele modeli w tych pieniądzach, Stomvi, Getzen ale nie Yamaha

  W odpowiedzi na: Jaką trąbke kupić? #6188
  ahmed89
  Członek

  Ten Yamahy się nawet nie tykaj:):) Tyle Ci powiem:)

  Musisz z nim pogadać, nie wiem czy ma ten model. Ale on Ci wszystko powie.

  Bartek Gaudyn GG: 11528371 kom.509850355

  W odpowiedzi na: jaka trąbka doorkiestry???? #5351
  ahmed89
  Członek

  Zgrad wszędzie polecasz tą Yamahę a grałeś kiedyś na trąbcxe innej firmy??? Np. Stomvi Zenith albo na jakims Bachu??? Wiesz komentarze tego typu są śmieszne. Pograj, posprawdzaj i wtedy pisz. Yamaha 4 jest najpopularniejsza a moim zdaniem i nie tylko moim jest najgorsza z tej klasy cenowej. Co do niższych modeli Bacha to nawet nie piszę bo szkoda się denerwować. A kinga cięzko mimo wszystko znależć w Polsce a po drugie połączył się teraz z inną amerykańską firmą.

  A więc zgred16 dla Ciebie przestroga: jak polecasz to napisz: grałem tylko na złomach a teraz mam yamahę i ją polecam bo innych nie znam.

  Pozdrawiam ahmed89

  W odpowiedzi na: Jaką trąbkę kupic? do 3000zł #6162
  ahmed89
  Członek

  Mimo wszystko będę odradzał Yamahe. Jeśli chcesz kupić inny instrument to powiedz ale jeśli jesteś slepo zpoatrzony w Yamahę to moje porady nic nie zmienią

  W odpowiedzi na: Jaką trąbke kupić? #6186
  ahmed89
  Członek

  Ja k chcesz ja mam kontakt do przedstawiciela i kupisz bez prowizji a gość naprawdę w porzątku i jak jesteś mao doświadczony w tym temacie to Ci doradzi.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 12 total)

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?