Michas1007

Forum Replies Created

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Gdzie ćwiczycie? #4845
    Michas1007
    Członek

    Ja gram w szkole muzycznej :] jesli masz w pobliżu jakąś szkołę muzyczną badz dom kultury albo jeszcze cos w tym stylu to najlepiej zapytac dyrektora tej instytucji czy możesz wypożyczać sale, myślę że dyrektor się zgodzi i pozwoli tobie bez przeszkód ćwiczyć :))

    W odpowiedzi na: STRES #4256
    Michas1007
    Członek

    Mnie często stresują egzaminy w szkole muzycznej oraz jak gram w orkiestrze nie brakuje mi powietrza nie zasycha mi w ustach jedynie co mi przeszkadza to to że wargi trzęsą mi się niesamowicie i dżwiek jest po prostu zatrzęsiony ;/;/ nie radziłem sobie na początku z stresem ale spróbowałem szalonego pomysłu czyli zjadłem bardzo mlecznego batonika przed występem i to odziwo pomogło :):)

    W odpowiedzi na: Skala #13959
    Michas1007
    Członek

    Ja gram 3 lata i gram do c3 game a w utworach to tak do a2, lubie wysoko grac ale bez przesady po co mam grac do h3 c4 jesli dzwiek jest brzydki, to sie mija z celem, druga rzecz wysokie dzwieki czesto stosowane sa w muzyce improwizacyjnej typu jazz, blues, rock & roll, jesli ktos gra klasyke to czesto dobrze zagrane g3 wystarczy pozdro a do tych co ida pod c4 szacun i pizgajce sobie dalej pzdr :):)

    W odpowiedzi na: Szerokość wylotu powietrza – problem #13719
    Michas1007
    Członek

    Proponuję ćwiczenie z ołówkiem na ruchliwość i wytrzymałość warg, jak wrócę do domu wrzucę te ćwiczenia na stronke lub na e-mail pośle

    W odpowiedzi na: Trąbka dla początkującego #6323
    Michas1007
    Członek

    Zależy ile chcesz przeznaczyć na ten instrument ?? ja poradziłbym Ci trąbke Schagerl jest austriacka solidna firma np. kupisz yamah-e za 3200 a za tą samą cene masz o wiele lepszy instrument schagerla, nie czarujmy się od czasu gdy yamaha stała się popularnym instrumentem podniosła diametralnie swoje cenniki….

    W odpowiedzi na: zacięty ustnik – pomocy #4836
    Michas1007
    Członek

    Witam ;] proszę się nie martwić 🙂 jest na to domowy sposób a mianowicie stało mi się już tak 3 razy 🙂 i zrobiłem tam;
    -zagotowałem wodę w garnku tak żeby parowała
    -trąbke wraz z zakleszczonym ustnikiem trzymałem bezpośrednio nad garnkiem
    -gdy zauważyłem że z trąbki też zaczyna kapać woda wziołem i pociągłem za ustnik(powinien wyjść) jeśli jednak tak się nie stanie to proszę wziąść kawałek drewnianego dłutka wziąść młotek i lekko udeżyć i ustnik wypadnie. polecam tą metodę zawsze mi pomagała, tylko proszę pamiętać żeby nie wlewać gorącej wody na trąbke bo laskier może zejść, tylko trzymać nad parującą wodą a z lakierem nie powinno nic się stać !!!!!

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?