Leo

Forum Replies Created

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 16 total)
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: Orkiestra Dęta OSP Lubartów #7847
  Leo
  Członek

  bumblebee mylisz sie co do mojej osoby, gram w orkiestrze ale nie w strażackiej i napewno nie w orkiestrze Konopiska. A co do Lubartowa to słuchałem ich na przeglądzie w Lubartowie no i za specjalnie to oni tam nie wypadli , ale Wilamowice to zajefajnie… 😀

  W odpowiedzi na: Orkiestra Dęta OSP Lubartów #7841
  Leo
  Członek

  Cienizna !!!

  Leo
  Członek

  Co do Suchowoli to;
  Musztra O.K. , ale muzycznie tzn. w konkursie scenicznym to do bani. ( intonacyjnie , dynamicznie bardz słabo ) .

  Leo
  Członek

  Co tu tak cicho?!! już po festiwalu- nagrody rozdane ale przecierz to jeszcz nie koniec z przeglądami, z tego co wiem to w woj. śląskim odbywają sie przeglądy orkiestr strażckich, odbyły się już dwa w Leśniowie i Lelowie a pozostały jeszcze trzy w Międzybrodziu Bialskim ,Dąbrowie Zielonej i Konopiskach. Napiszcie czy byliście gdzieś już ,czy dopiero sie wybieracie , no i gdzie.

  Leo
  Członek

  Moim zdaniem orkiestrą która zaprezentowała się najlepiej była to orkiestra O.S.P. KONOPISKA , ponieważ repertuar w konkursie scenicznym miała na bardzo wysokim poziomie i wykonała go suppppper, nie wspomne o tej pięknej wokalsce która śpiewała „Malowany Dzbanek”, musztre też zaprezentowali tak jak się należy czyli w marszu , na stojąco , a nie tak jak inne orkiestry na siedząco.

  Leo
  Członek

  Larcz, nie do końca masz racje z tym ubiorem . Oczywiście że jest taki punkt w regulaminie że orkiestry muszą być ubrane w mundur strażacki ale tylko w koncercie otwarcia i zakończenia festiwalu, a w konkursie musztry mogą być ubrane tzw. garnitury.

  Co do postów na temat orkiestry która zajmnie I miejsce to oczywiście też stawiam na Wilamowice, tylko weście pod uwage że same przesłuchania konkursowe nie świadczą o wszystkim, jest jeszcze przemarsz i musztra i dopiero cała punktacja w tych dwóch konkurencjach daje całość .

  Leo
  Członek

  Bumblebee , ale Orawa to nie jest utwór polskiego kompozytora więc przemyśl czy to warto grać !!! 😀

  Leo
  Członek

  Posłuchajcie tego nagrania, ta orkiestra też bierze udział w Festiwalu Orkiestr w Krynicy http://www.wrzuta.pl/audio/lQbgs13w5D/

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 16 total)

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?