Lenz84

Forum Replies Created

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: Gamy #4011
  Lenz84
  Członek

  Witam ponownie, jeszcze raz dzięki za odpowiedzi, czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak porównać nuty z podanego wyżej palcowania do klawiszy na organach ?

  W odpowiedzi na: Gamy #4008
  Lenz84
  Członek

  Jeszcze raz wielkie dzięki za Wasze porady, ten schemat palcowania dobrze się zapowiada tylko niestety niewiele z niego rozumiem, próbowałem trochę kombinować ale widać marny ze mnie domyśliciel, proszę Was o mały instruktaż co do tego schematu, i mam jeszcze jedną prośbę, czy ktoś wie gdzie idzie zdobyć materiały, chodzi mi o plik w formacie audio na którym słychać wydobywanie poszczególnych dźwięków z odpowiednich gam ?, a może ktoś z Was w domu ma taki plik z własnym wykonaniem, z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.

  W odpowiedzi na: Gamy #4005
  Lenz84
  Członek

  Wielkie dzięki Roberth, za rozpiskę o to własnie mi chodziło, ale mam jedno pytanko, czy w gamie F-dur b ma być 2 a nie 1 ?
  Bardzo Cię prosze o sprawdzenie oczywiście w wolnej chwili, żebyś nie musiał pisać w pośpiechu, pozdrawiam. 😀

  W odpowiedzi na: Gamy #4003
  Lenz84
  Członek

  Witam, mam wielką prośbę do osób grających na trąbce, czy ktoś mógłby napisać jakie gamy występują w grze na trąbce, i jakie są ułożenia wentyli podczas wydobywania dźwięku w poszczególnych gamach (palcowanie na trąbce), z góry dzięki, pozdrawiam.

  W odpowiedzi na: Nauka gry na trąbce, proszę o pomoc #2048
  Lenz84
  Członek

  Witam jeszcze raz, co do moich muzycznych podstaw powiem że grałem kiedyś w amatorskiej orkiestrze na bębnie i werblu, więc jeśli chodzi o słuch poczucie rytmu to są chyba moje jedyne podstawy muzyczne nie potrafię czytać z nut a co do mojego grania na trąbce chciałbym się nauczyć grać na poziomie orkiestry dętej nie mam w stosunku do siebie specjalnych wymagań, nawiązałem kontakt z jednym z kapelmistrzów orkiestry górniczej i sam jestem ciekawy co z tego wyniknie, pozdrawiam.

  W odpowiedzi na: Nauka gry na trąbce, proszę o pomoc #2044
  Lenz84
  Członek

  co do orkistr górniczych bałem się właśnie że tam jednak jest już jakiś poziom i nie bardzo będą chcieli przyjąć kogoś bez żadnych podstaw ale bardzo zależy mi na tej nauce więć będe próbował sam jestem zdziwiony że nie idzie tak łatwo znaleźć czegoś w formie indiwidualnych, prywatnych nauk

  W odpowiedzi na: Nauka gry na trąbce, proszę o pomoc #2041
  Lenz84
  Członek

  dzięki za odpowiedzi licze się z każdą z nich, ale również pomimo braku umiejętności, twierdzę że na nabycie ich nigdy nie jest za poźno, mam niedaleko orkiestrę górniczą spróbuję się czegoś tam dowiedzieć ale proszę ciągle o wasze porady z góry jeszcze raz dzięki.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?