George_G

Forum Replies Created

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: Regionalne przeglądy orkiestr dętych OSP #7802
  George_G
  Członek

  Chocznia pierwsza ? WOW gratuluje ! a jak zagrali ?

  W odpowiedzi na: Regionalne przeglądy orkiestr dętych OSP #7801
  George_G
  Członek

  I jak po Busku Zdroju ? Kto wygrał ??

  W odpowiedzi na: Orkiestry dęte – gdzie gracie? #7685
  George_G
  Członek

  i jak po tym Busko Zdroju ? kto wygrał ?

  George_G
  Członek

  Nie znam choczni i nie interesuje się tym do kogo chocznia składała prośby o współprace … i ja w choczni nie gram jakby pan chciał wiedzieć . Może się zobaczymy ale w to wątpie hahaha

  George_G
  Członek

  To dlaczego Chocznia miała lepsze miejsce niż pisarzowice ?A z resztą nie będe się z panem kłócić bo to nie ma sensu a tak pan ma swoją kwestie co do orkiestry w choczni więc to nei ma sensu zebyśmy się kłócili . pozdrawiam

  George_G
  Członek

  Panie Larcz Jeśli chodzi o Chocznie słyszłem ją rok temu na festiwalu w krynicy i na innych ogólnopolskich festiwalach gdzie zdobywali 1 msc. znam ta orkiestrę bdb i wiem na co ich stać. Napewno nie będzie tylu dobranych muzyków co w Wilamowicach znam bdb muzyków z Wilamowic i wiem co grają i kto jest. z choczni muzycy tez studiują na akademii muzycznej jeśli o to chodzi i niech pan mi powie kto w choczni jest dobrany ? Pozdrawiam proszę dużo ćwiczyć to może się spotkamy na festiwalu w krynicy.Pozdrawiam

  George_G
  Członek

  Oj ludzie, ludzie ! Po co wy się kłócicie możecie mi to powiedzieć ? Wy się lepiej zajmijcie ćwiczeniem repertuaru na festiwal a nie jakieś kłótnie.

  Jeden z piszących tu na forum napisał że jak Chocznia dostanie 1 msc. to będą gwizdy ale powiedz mi kolego dlaczego ! Każda z orkiestr ma prawo mieć 1 msc. chyba że zazdrościsz to już inna sprawa. a jeśli chcesz mieć wraz ze swoją orkiestrą 1 msc. to lepiej ćwicz!

  Ja nie pochodzę z żadnej z wymienionych orkiestr a szkoda ale widzę że co niektórych z tutejszych osób zazdrości. i jeszcze o Choczni to dlaczego ktoś napisała ze 75% to są ludzie dobierani ? A człowieku z kąd wiesz ja znam kilka osób z tej orkiestry i dla twoje świadomości chce ci powiedzieć że 0% z tej orkiestry nie są dobierani !

  słyszałem tą orkiestrze na festiwalu i zazdroszcze jej tego smaku i brzmienia muzycznego.oczywiście inne orkiestry też mają ten smak ale ta najbardziej mi się podoba i stawiam na nią.

  Pozdrawiam . Ćwiczcie ! heh

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?