Zygmunt Music-Concept

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #12167
  alen
  Członek

  Witajcie, jako że nie znalazłem opinii na temat wyżej wymienionego sklepu pragnę samemu podzielić się własnymi doświadczeniami i przemyśleniami.

  Prowadzący sklep to naprawdę specjalista w swoim fachu. Obsługuje klientów rzetelnie i z uśmiechem na twarzy; doradzi, podpowie, a nawet sprowadzi instrument na dowolne zamówienie. :] Ja akurat potrzebowałem Tuby, która raczej jest instrumentem typowo „na zamówienie” , ze względu na to iż dobrej jakości instrumenty nie są na stanie sklepów, a robione specjalnie dla konkretnego klienta. Zamówienie zrealizowane w naprawdę krótkim czasie.

  Asortyment sklepu znajduje się na wysokim poziomie, a to czego nie mają , mogą sprowadzić. Ceny jak najbardziej konkurencyjne – ale nie to jest przecież najważniejsze.

  Osobiście pojechałem odebrać zamówiony instrument ,a że jechałem z dosyć daleka , obawiałem się zawodu. Ale nie zawiodłem się :). Miłym dodatkiem był naprawdę ciekawie spędzony czas pomiędzy przyjazdem i odjazdem. Szczegółów jednak nie zdradzę 🙂

  Szczerze polecam.
  Zbigniew Zygmunt Music-Concept
  http://www.music-concept.pl

  #12170
  Adam
  Participant

  Przypomniała mi sie scena z kultowego filmu Miś.

  Jak to Pan podchodzi do szafy i opowiada do mikrofonu:
  „Ja chciałem powiedzieć, że nasz prezes wszystkie rozliczenia… bardzo dobrze prowadzi. Jak tylko coś yyyyy… że też yyyy… na przykład jest komu winien, to zaraz odda… W ogóle to ni nigdy nic nie jest winien, bo jest w tych sprawach dbający. Klub prowadzi dobrze…”

  Alen w skrócie bez owijania w bawełnę.
  Jesteś zadowolony z zakupu, kupiłeś dobry sprzęt za dobrą „monetę” to jest najważniejsze.
  Zbyszek to fajny człowiek, najważniejsze jest to że można pojechać do niego i popróbować, pogadać i potargować.

  Ale sklepów jest w Polsce coraz więcej, gdyby tak każdy na forum pisał o jakimś sklepie i że jest zadowolony to mielibyśmy same reklamy 🙂

  Cała zabawa polega na tym że gdzie nie pojedziesz to przyjmą Cię z otwartymi ramionami… chyba że ktoś nie chce zarobić 🙂

  #12171
  alen
  Członek

  Zgadzam się z tym , że sklepów jest coraz więcej w Polsce, ale pomimo że każdy raczej chce zarobić , to nie każdy wie jak to zrobić… :). Bywałem w wielu sklepach , ale nie w każdym mnie dobrze przyjęto – tak jakby im na kliencie nie zależało.

  Co do reklamy, to może faktycznie gdyby każdy miał pisać opinię o nowo poznanym punkcie, zrobiłoby się znacznie więcej postów ;), ale z drugiej strony – od tego chyba jest ten dział. A dodatkowo pisząc swoją opinię, osoba która poszukuje sklepu , czy to w swojej okolicy czy ogólnie w Polsce – będzie miała jako taki punkt zaczepienia czy warto, a może nie warto korzystać z usług danego sklepu.

  A o Misiu się nie wypowiadam – Miś jaki jest każdy wie :]

  #12172
  sirk
  Członek

  obawiam się, że tu w Polsce jest ciężko przetrwać takim sklepom…

  #12173
  seba
  Członek

  Kupiłem w tym sklepie trąbkę stomvi Debiuta i sprawuje się dobrze;)

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?