Yamaha YTR 8310ZS

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #5190
    Piotrek
    Członek

    Od niedawna przymierzam się do kupna nowej trąbki, i zastanawiam się czy jest duża różnica między Yamahą ytr 6335S (5560zł) a ytr 8310ZS (6760 zł). Dlatego nie wiem którą lepiej wybrać. Dodam,że interesuje mnie tylko Yamaha,żadne inne firmy. Z góry dzięki za odpowiedź
    Piotrek

    #5193
    Piotrek
    Członek

    Wiem jak się gra na YTR 6335S gram na niej często,ale zastanawiam się jak się gra na tej Xeno. Są różnice w budowie tych instrumentów.
    piotrek

    #5192
    Piotrek
    Członek

    Chciałem Yamahe ponieważ już grałem 3 lata na jednej i była super i mam zaufanie do tej firmy

    #5194
    Adam
    Participant

    Grałem na 8310ZS musze powiedzieć że to bardzo fajny instrument.
    Dr. Michael Ewald z Illinois Brass quintet również grał na takiej trąbce. Mówił że zaraz jak ją dostał dał ją do pozłocenia.
    Jeśli dobrze Ci się gra na instrumentach tej firmy to jest to dobry wybór.

    #5195
    Muzyk1
    Członek

    Jeśli chodzi ci o starą 6 to nie ma ale jeśli chodzi o tą nowszą to powiem ci że ta naowa zblizona jest budową do starej 4.

    #5188
    Piotrek
    Członek

    Jak jesteś z okoliz Wawy (nie wpisałeś miasta :/), to wpadnij do centrum yamahy i sobie pograj na jednej i na drugiej i sam oceń, czy czujesz różnice, oraz na czym ona polega :]
    Jak ze wszystkim to też po części kwestia indywidualna…
    A można wiedzieć czemu akurat się na Yamahe uparłeś?
    Pozdrawiam!!

    P.S.
    Co do danych technicznych odsyłam na strone producenta:
    http://www.yamaha.co.jp/english/product/winds/
    Wszystko ładnie przedstawione w tabelce 🙂
    …z której wynika, że nie różni się prawie niczym ;D

    #5196
    Kacper
    Participant

    Ja gram na 6335S i musze powiedzieć że to delikatny instrument ale bardzo leciutko się na nim gra jak zresztą na wszystkich jamszkach 😉

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?