YAMAHA 4335

This topic has 9 odpowiedzi, 5 głosów, and was last updated 12 years, 7 months temu by Adasss.

• Autor
    Wpisy
     Anonim
    Gość

Podobnie cenowo wygląda trąbka Stomvi Zenith – jest to najsłabszy model tej firmy. Niestety nie miałem nigdy okazji go wypróbować, ale z doświadczenia wiem, że Stomvi robi jedne z najlepszych instrumentów więc ten też powinien być niezły. Czy ktoś może coś powiedzieć na jego temat?

Jazzik
    Członek

Stomvi Zenith to najnizszy model tej firmy i odpowiadałby on YTR-2335 i rzeczywiście Stomvi przy tej konkurencji wychodzi zwycięsko. Co do Yamahy YTR-4335 będzie odpowiadała jej trąbka Stomvi Debut. Grałem na kilku egzemparzach YTR4335 (wszystkie posrebrzane) i były one wg mnie lepsze od Stomvi Debut. Nieco droższe (3-3.8 tyś w zależności od modelu), a zdecydowanie lepsze od Yamahy są trąbki B&S Challenger I … na pewno watro je wyprobować.

zjacek
    Participant

Dzięki za informacje. A czy nie orientujecie się jeszcze , jakie modele Bacha odpowiadałyby wspomnianej Yamaszce? Odpowiadały klasą, niekoniecznie ceną.

Jazzik
    Członek

Cenowo i klasą zbliżony jest Bach tr-300 (całkiem fajna rura za te pieniądze). Obydwie trąbki (tr300 i 4335) są niezłe, ale gra się na nich zupełnie inaczej więc jeśli ich nie wypróbujesz nie będziesz wiedział, która jest dla ciebie lepsza.
    Z półprofesjonalnych bachów jest jeszcze TR-200, ale to już większy wydatek (ponad 1000 zł więcej). Niestety egzemplarz na którym miałem okazję grać nie był w najlepszym stanie więc trudno mi na jej temat coś powiedzieć

Adasss
    Participant

No ja gram na tym spszęcie i nie narzekam

zjacek
    Participant

Witajcie
    Noszę się z zamiarem kupna nowej trąbki i przymierzam się powoli do Yamahy YTR-4335, a to dlatego, że dużo dobrego o niej słyszałem, także na tym forum, no i na razie wyższy model nie jest mi potrzebny. Ale ciekaw jestem, jakie modele innych marek (Bach, Selmer, B&S no i tak dalej…) są porównywalne jakościowo, w tej samej klasie mniej więcej. Zawsze lepiej jest mieć wybór… Pozdrawiam

zgred_16
    Członek

Ja gram na Yamszce 4335 wersje posrebrzana Gs i sprawuje sie swietnie nie dawno dokodałem zakupu i jestem bardzo zadowolony 🙂 💡

ewelina90
    Członek

Dobry sprzęt… No ale na ten temat to już sie forumowicze wypowiadaja nie poraz pierwszy na brasie 😉 z tych wszystkich modeli Yamahy jest najlepsza 🙂 słyszalam tez ze nawet lepsza od tego najwyższego modelu…

żeby nie było że się powtarzam… to tyle z mojej strony 😛

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?