Wakacyjny kurs z Richardem C. Steuart’em

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #12370
  Piotrek
  Członek

  Czemu nie?? Chętnie pojadę.

  #12367
  Adam
  Participant

  Planowany jest kurs, który odbędzie się w te wakacje z Richard’em C. Steuart’em.

  Głównym sprawcą całego zamieszania 😆 jest Zbyszek Zygmunt, który chciałby się zająć sprowadzeniem do Polski tego trębacza na czas kursu.

  Co do czasu i dokładnej lokalizacji kursu będą dodawane kolejne informacje w tym temacie.

  Na chwile obecną pada podstawowe pytanie o ilość osób zainteresowanych takim kursem i spotkaniem/pograniem z światowej sławy trębaczem, który nie tylko dobrze gra ale również jest świetnym człowiekiem.

  Ponieważ chcemy aby to spotkanie miało charakter nie tylko muzyczny ale również wypoczynkowy staramy się rozeznać w sytuacji.

  Proszę o dopisywanie postów w tym temacie kto byłby zainteresowany takim kursem i jaka kwota opłaty za kurs mogła by być odpowiednia.

  Z informacji, które uzyskałem od Zbyszka wynika że kurs miałby potrwać około tygodnia – może dłużej, zaproszone są wszystkie osoby nie tylko trębacze !! 🙂

  #12371
  tutuku
  Członek

  Uważam, że chętnych byłoby dużo. Trzeba tylko taki kurs dobrze rozpromować no i żeby cena nie powalała…Zawiadomienie do szkół muzycznych można zaadresować do przewodniczących sekcji nie w formie suchych informacji o samym wydarzeniu, ale w formie listu, apelu, żeby siłą wykopali dęciaków na taką lekcję i wreszcie zaczęli robić coś w kierunku znacznego polepszenia poziomu gry w Polsce. Jeżdżę na tego typu wydarzenia i to ile czasem ludzi na nich się zjawia jest poprostu śmieszne!!! Ja chętnie pojadę.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?