Ustnik Marcinkiewicz

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #6586
  Anonim
  Gość

  tez tak slyszalem ale to pewno zalezy od tego jak Ci spasuja i jaki rozmiar i wiele innych czynnikow…jak to w deciactwie:)

  #6587
  Jazzik
  Członek

  Żaden ustnik nie zagra za ciebie wysoko. Poza tym Marcinkiewicz sprzedaje kikadziesiąt modeli i trudno generalizować, że łatwo się gra na nich górę – to co dobrze działa dobrze dla mnie, dla ciebie może się nie sprawdzać … jak powiedział kolega powyżej (dlaczego się nie podpisujecie?) „jak to w deciactwie”

  #6590
  stan
  Członek

  Mam ustnik Marcinkiewicza i trochę lepiej lapię górę ale to prawda że nie musi tak waśnie być jak w moim przypadku. 😀 😀

  #6584
  M_Bigos
  Participant

  Czy ktoś z was wie coś o tej firmie?? Słyszałęm że na tych ustnikach gra sie z łatwościa góre ale nie wiem czy to prawda??HELP!! Pozdro. 😀

  #6589
  trumpette
  Członek

  z reguły to lepiej żebys sobie spravdził kilka modeli,pograł trcohę i porównał. A poza tym…do góry potrzebne nie są płaskie ustniki,ale przede wszystkim oddech no i mięsnie. Bez tego,choćbyś miał calleta,shilke czy jakikolwiek inny płaściuteńki ustnik-nie wyjdzie tak,jak ma wyjść.
  A jeśli na takim na którym grasz góra nie wychodzi tak jak ma wychodzić,to moze porosu masz zły rozmiar ustnika w stosunku do ust,a nie skali,hm?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?