U kogo się uczyć?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #2429
  Adam
  Participant

  W jaki sposób młodzi ludzie mają oceniać pedagogów ??
  Jaki może być ranking? Nie ma czegoś takiego to troszke nierealne w moim rozumowaniu … Ale może się myle?

  W jaki sposób planujesz aby studenci oceniali pedagogów? Po wyglądzie, instrumantach na jakich grają, po ustnikach, technice gry ? 😀

  Jeśli chcemy oceniać po efektywnym graniu uczniów/studentów to też nie ma reguły przecież każdemu nauczycielowi (mgr , ad , prof) trafią się uczniowie/studenci tzw. lepsi i tzw. gorsi…

  Równie dobrze mogłbym napisać że powinieneś zdawać „tu” i do „tego” profesora bo on jest najlepszy … A przecież nie o to chodzi …

  W czasie dotychczasowej nauki gry miałes dość sporo czasu aby jeździć na kursy, lekcje, wyklady i w taki sposób mogłeś wyrobić sobie „swoją” obiektywną lub subiektywną opinie o danej osobie. Takie jest moje zdanie jako studenta bo sam tak robiłem. Ale ciekaw jestem innych opinii na ten temat.

  Pozdrawiam

  Adam 🙂

  #2426
  Anonim
  Gość

  To ja włączę się do rozmowy i spytam Ciebie Adamie na jakich kursach prowadzonych przez jakiego profesora wyniosłes najwiecje. Jesli miales jakies problemy warsztatowe to kto pomogl Ci w najwiekszym stopniu? wiem ,ze pytanie dosc trudne bo przeciez rozne informacje i ciekawostki „wyciaga” się od kilku nauczycieli potpatrujac ich jak graja i wtedy pewne rzeczy mozna odniesc do siebie ale…. nie mniej jednak ,od kogo zyskales najwiecej? Student

  #2430
  Adam
  Participant

  Witam!

  Powiem szczerze że najwiecej nauczyłem się na kursie w Dusznikach Zdrój. Gdzie byłem dwa razy u prof. Igora Cecocho. To wspaniały człowiek, świetny muzyk i od niego zaczerpnołem najwiecej wiedzy jeśli chodzi o granie. Jednak to od ludzi (licealiści, studenci) , którzy zjechali się z całej Polski dowiedziałem się bardzo dużo o pedagogach. Podpatrywałem jak grają nie tylko wykładowcy ale i uczestnicy kursu to była dla mnie ogromna dawka wiadomości.
  Byłem też na kilku wykładach prof. Romana Gryńa, który również w pewnym stopniu uświadomił mnie co do grania.
  Co nie zmienia faktu że studiuje w Gdańsku u ad.IIst. Szymona Pawłowskiego, który dla mnie osobiście jest świetnym pedaogiem i wiem że jeszcze dużo muszę się nauczyć od niego i przy jego pomocy.

  Osobiście wychodze z założenia że nie ważne jest gdzie ktoś studiuje lub u kogo się uczy… jeśli będzie chciał grać to będzie grał.

  Pozdrawiam

  Adam 🙂

  P.S. Co do rankingu to można zrobić ewentualnie ranking infrastruktury lokalowej różnych uczelni (akademiki, sale do ćwiczenia, sale wykładowe, koncertowe) To może uświadomić osoby zdające aby wybrały odpowiednią uczelnie jesli chodzi o tzw. zaplecze naukowe.

  #2427
  Anonim
  Gość

  Takze bylem u profesora Cecocho i zgadzam się ,ze jest to swietny profesor i przesympatyczny człowiek. Mam takie swoje spostrzezenie i czy z godzisz się ze mna Adamie,ze tak naprawde kazdy gra po swojemu ,swoja technika,swoim zadeciem itp ? Sa pewne cechy wspolne co do techniki i uczenia ale to troche chyba wszystko sa umowne sprawy… tak mi się wydaje. Pozdrawiam .Student.

  P.S czy czasami bywasz pod tym numerem GG bo chcialbym spytac troche wiecej na temat usnika Monette który masz zamiar sprzedac.

  #2428
  Anonim
  Gość

  Witam,
  Tak to już jest że cechą wybitnych ludzi jest ich skromność. Mnie wręcz to uderzyło gdy poznałem kilku muzyków z absolutnego TOP`u. Często są to jak piszesz przesympatyczni ludzie!

  …a mali ludzie lubią się wywyrzszać… na własnym podwórku;)

  pozro
  Karol

  #2431
  Adam
  Participant

  [quote]
  Student napisał:

  P.S czy czasami bywasz pod tym numerem GG bo chcialbym spytac troche wiecej na temat usnika Monette który masz zamiar sprzedac.[/quote]

  Czasami bywam 🙂 przeważnie jestem niewidoczny ale bywam wystarczy kilka razy zostawic mi wiadomosć, są też maile 😎

  Pozdrawiam

  Adam 🙂

  #2423
  Anonim
  Gość

  Proszę o wpisywanie nazwisk najleszych nauczycieli w Polsce u których warto studiować grę na trąbce i miejsce gdzie uczą.

  Przyda się to nam licealistom którzy wkrótce staną przed wyborem akademii i stworzy swoisty raniking.

  #2432
  mkrol
  Członek

  Jak widze wiele osób chwali sobie I. Cecocho. Ja tez do nich należe. Byłem w Dusznikach Zdrój, na lekcjach prywatnych i dla mnie jest człowiekiem który nie tylko ma wielką wiedzę pedagogiczną, ale tez umie ją wykorzystac.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?