Tryl wargowy

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #2388
  Kermit
  Członek

  Jak dla mnie tryl wargowy to sięprzeponowy bardziej powinien nazywać……….nie wiem jak inn ale ja siestaram wcale nei poruszać ustami, tylko przeponą pracować…….
  A mi się wydaje że dobre są ćwiczenia A. Visuttiego, ja to gram i jest dobre, bo nie jest wysoko i nie są męczące te ćwiczenia

  #2389
  kuba
  Participant

  cześc Kolego. polecam Ci ćwiczenia Sebastiana Sołdrzyńskiego. oparte są głównie na trylach wargowych połączonych z niskimi rejestrami i przede wszystkim jest do nich dołączona płyta z nagranymi WSZYSTKIMI ćwiczeniami. wszystko jest bardzo przejrzyście wyjaśnione po polsku:) Ćwiczę je i uważam ze mogą bardzo pomóc w pozbyciu się niedociągnięć zadęciowych. można je obejrzeć i zamówić na http://www.coolman.pl Pozdrawiam

  #2384
  Anonim
  Gość

  To pytanie raczej do waltornistów. W jaki sposób można grać szybki tryl wargowy? Czy poruszacie szczęką czy tylko kącikami ust?

  #2387
  jasiu
  Członek

  nareszcie polskie materiały i i to za rozsądne pieniądze i to jeszcze z cd!!!super,ze polscy trębacze zaczynają pisać takie szkółki i dzielić sie swoimi umiejętnościami:)oby tak dalej:)tylko dlaczego nie ma reklamy w brasserwisie takich materiałów??

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?