Trąbka za 1100 zł ???

Viewing 6 posts - 9 through 14 (of 14 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #5128
    Kermit
    Członek

    Tak tak…..płockie sklepy 😀
    i ta przepiękna „chińska” trąbka 😀
    A co do zakupu……to ja kupiem piękną….no dobra może nie aż taką iękną ale całkiem spoko jamaszkię od znajopmego za 800 nie wiem jaki to nawet model, w każdym rzie ładnie mi się gra i ma fajny dżwięk nawet 😀

    #5129
    cat8
    Członek

    ja kupiolam amati atr 301 … tez sie niezle gra, i dzwiek ma ladny…moze nie szczyt marzen, ale jak dla mnie git

    #5130
    vincent37
    Członek

    witam, osobiście odradzam conna bo są to instrument bardzo ciężkie w graniu-trabka conna, ustnik conna, trębaczCONNA 🙂

    #5131
    vincent37
    Członek

    aha selmer bundy za tą cenę będzie dla ciebie odpowiedni

    #5132
    jasiu
    Członek

    Osobiście garałem na connie 38B wiec raczej ciężkim wagowo ale nie powiem ,zeby sie gralo ciezko.Potęzny dźwięk to miało,duży roztrąb….ale było co trzymać

    #5117
    cat8
    Członek

    Chcę kupic trąbkę, a mam niewiele kasy bo 1100…Za taką cenę mogę mieć używana amati, selmer bundy, conna directora albo nową jakiejs mało znanej firmy typu Dimavery czy Parrot, ewentualnie nową Jupiter JTR300L (ale o Jupiterze nic dobrego nie czytałam w gazecie muzycznej, tak samo jak o Amati na której gram obecnie). Nie mam pojęcia co mam kupić…może ktoś mi pomoże??Dodam, że gram od 5 lat całkiem amatorsko w orkiestrze dętej…Pozdrawiam

Viewing 6 posts - 9 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?