Trąbka za 1100 zł ???

This topic has 13 odpowiedzi, 9 głosów, and was last updated 15 years, 3 months temu by jasiu.

• Autor
    Wpisy
     Debosch
    Członek

Ja na Twoim miejscu wybrałbym Conna Directora – pod warunkiem, że tłoki się nie ślamaczą. W ogóle myśle, że lepiej kupić coś używanego w dobrym stanie niż nowe Amati! O Jupiterze nie mam pojęcia, ale ta cena za nową trąbe to troche śmierdzi za przeproszeniem. A jak już chcesz koniecznie nową to może warto pozbierać jeszcze troche kasy i pomyśleć o Yamaszce 1335… Ale jak już wiemy z pewnej reklamy, że „prawie robi wielką różnice” to Yamaha może być niestety poza zasięgiem finansowym 🙁

Student
    Członek

Właczając się do tematu wydaje mi się ,ze jesli dosponujesz ograniczonymi środkami finansowymi to warto skupić sie tylko na Connie oraz Selmerze Bundy. Sprawdz jak chodzą tłoki i pograj troche. Porównaj barwy obu tych trąbek i wybierz ta która Ci najbardziej odpowiada. Wątpie aby któras w ogle z tych trąbek była jakas rewelacja ale lepsze to niz nic. Powodzenia.Pozdrawiam

klonpiotr
    Członek

debosch ma rację.Lepiej wżiąc jakąś uzywaną ,niż jakieś nowe nie sprawdzone.te używane są już ograne i to może też trochę przeszkadzać , jeżeli nie znasz właściciela.najlepiej gdybys miał możliwość spróbowania gry na tych instrumentach,wtedy wiedziałbyś na czy Cie się lepiej gra.

znam tą orkiestrę w której grasz.

trumpet
    Członek

Za tę kwotę lepiej nie kupować nowego instrumentu. Zdecydowanie odradzam te mało znane firmy, które wymieniłeś /Parrot, Dimavery/. Jupitera też lepiej nie kupować, bo kiepsko brzmi i stroi, a z tłokami nie zawsze jest ok. Dobrym wyjściem może być jakaś tańsza Yamaha albo Selmer.
    Pozdrawiam

cat8
    Członek

dziękuję wszystkim!!
    Ja tez znam Orkiestrę z Płośnicy 🙂 Czy Ty jesteś trębaczem co gra tam solo?
    pozdrawiam
    a tak w ogóle to ja jestem kobitka nie facet 🙂

grzesiek
    Członek

lepiej kupic uzywana, Jupiter i Amati nie sa dobrymi firmami, kupujac nowa trabke tych firm na 70% po roku lub dwoch bedzie gorzej grac niz np. 5 letni Selmer, czy Conn. Poradz sie swojego kapelmistrza, zna sie bardzo dobrze na rzeczy 🙂
    P.S. Nie pytaj sie o zakup w plockich sklepach, beda Ci wciskac rozne dziadostwa (jednemu klientowi jak chcial nowa trabke wcisneli jakis chinski dziadowski kornet)

cat8
    Członek

Wiem, że się zna, ale niestety nie ma czasu… Może poczekam jeszcze, aż mu się grafik uluźni..ale kiedy to nastąpi 🙁 TY jestes uczniem mojego Kapelmajstra?
    pozdrówki

grzesiek
    Członek

A tak sie szczesliwie ulozylo ze jestem 🙂
    Sorry, ale ten brak Jego czasu to glownie moja wina. Po najblizszym wtorku powinno byc juz lepiej.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 14 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?