Trąbka Yamaha YTR-1335

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 22 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #5651
    dr.marcin1
    Członek

    Witaj.Moim skromnym zdaniem to lepiej dołożyć ok.500 PLN i kupić YTR-4335.Nie ma sensu wydawanie 1700PLN na trąbkę wątpliwej jakości, a te 500 złotych to nie jest jakaś suma zaporowa nie do przeskoczenia.Pozdrawiam.

    #5652
    mactr
    Członek

    Witam!

    Rzeczywiście, Marcin ma wiele racji – dołożysz parę stówek a jednak masz rurkę znacznie lepszą. 4335 to niezła trąba, niezawodna (nie żartuję), a za 2200-2500 raczej lepszej nówki nie zdobędziesz.
    Różnica wykonania i brzmienia między 1, 2 ytr, a 4 może nie jest powalająca, ale jednak widoczna. Zastanów się nad doinwestowaniem.
    Pozdrawiam!

    #5653
    ewelina90
    Członek

    tak…. chłopaki mają rację… ja gram na YTR 4335G i super mi się gra 😀 polecam 😀

    #5654
    wojtek-trp
    Członek

    Gralem za 4335gs generalnie nie jest to zly instrument ale za te pieniadze mozna kupic juz cos calkiem fajnego.Ja Yamaszke sprzedalem i kupilem Bacha72 – rewelacja!!!, teraz kupilem jeszcze getzena 700 eterna – calkiem przyzwoita rura – wszystko w cenie nowej Yamaszki, takze warto sie zastanowic…

    #5655
    Student
    Członek

    Hej

    Odradzam , odradzam i kolejny raz odradzam. Ta trąbka tylko ładnie wygląda na zdjęciu ale z graniem nie ma ten instrument nic wspolnego. Tragiczne tłoki, cięzko się w to dmucha ponieważ blacha jest bardzo kiepska. Intonacja do bani. Koniecznie uzbieraj jeszcze troche pieniędzy i kup coś lepszego.

    #5656
    michas2005
    Participant

    Staryniechcę cię obrażać) ale ty tak słabo grasz że nie dajesz rady dmuchać to tragicznie gdzie ty się uczyłeś że nie potrafisz dmuchac w Yamaha -1335 to jest dobry sprzęt masz rację że sie lakier szybko zdziera ale to nie najważniejsze chyba nie??? wystarczy o nią dbać i jest ok. nie wiem czego wam ta trąba nie pasi ja ją mam i dobrze sie gra no trudno o intonację dobrą ale po to się ucze i ty chyba też. Pomyśl sobie jak wyćwiczę na Yamaha-1335 to jaką bedę miał na lepszych sperzętach.

    Sorry i jeszcze raz sorry ale nie wiem ze sie tak nie znacie 😮 😕

    #5657
    dr.marcin1
    Członek

    Po prostu ta trąbka jest za droga do swoich możliwości i szkoda pieniędzy nawet do nauki.A skoro ty myslisz że to dobry sprzęt to myśl tak dalej,nikt Cię nie zmusza do innego myślenia.No i warto byś trochę szanował wypowiedzi innych a nie ich obrażał.Skoro się uczysz a tutaj nie jeden raz wypowiadają się ludzie z dużym doświadczeniem to warto byś chłopcze nabrał trochę pokory.Życzę powodzenia w grze na tej trąbce i nie myśl że jak wyćwiczysz coś na gorszym sprzęcie to o wiele lepiej będziesz grał na lepszej.Tylko wady które miała gra na tej gorszej będziesz nieświadomie przenosił na grę na lepszym instrumencie.

    #5658
    Havkus
    Członek

    zgadzam się z Marcinem, a do ciebie mam pytnko – ile razy grałes na prfesjonalnej trąbie? bo chyba ani razu… no moze tak kilka razy po pare minut… a tak o tej yamaszce – kazdy jest inny i kazdemu gra się inaczej… grałem na yamaszce 4 i powiem ze nawet nawet się grało. Raz grałem na 4 od kumpla, który ją prawie zajechał i to była po prostu tragedia!! Moja Amati lepiej gra od tamtej 4. Słyszałęm ze stara 4 jest lepsza od tej nowej, ale nie wiem bo sam nie sprawdzałem 🙂 Jesli będziesz grac np. w orkiestrze to kup sobie 4 albo 2 tylko nigdy ani to nigdy nie kupuj własnie 1 – to po prostu szmelc… za tę kaskę to mozesz kupic jakis uzywany instrumencik który będzie od niej o wiele lepszy. A najlepiej dołozyc pare stówek i jak inni ci doradzają – bierz yamaszke 4! pozdro 🙂

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 22 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?