Studia

This topic has 7 odpowiedzi, 6 głosów, and was last updated 13 years temu by Jakub Domański.

 • Autor
  Wpisy
 • #8903
   mkrol
  Członek

  Bez matury nie dostaniesz sie na rzadne studia. Ale slyszalem o przypadkach kiedy na instrumentalne wybierali sie ludzie bez dyplomu z II st, ale to z innej beczki:)

  #8904
   K.Sandoval
  Członek

  No jasne że nie trzeba mieć dyplomu II st. Można w ogóle nie chodzić do szkoły muzycznej… jeśli oczywiście się super gra.. zna się historię muzyki no i ma się słuch. Tylko czy ktoś taki (bez szkoły muzycznej) istnieje?? 😀 Ale TRZEBA zdać maturę, by studiować

  #8905
   mkrol
  Członek

  Ale niestety od nastepnego roku juz nie bedzie mozna liczyc na mily gest od Pana Romcia z Ministerstwa:)

  #8906
   hinaski
  Członek

  Stety, niestety bo i tak te osoby mają na świadectwie pałke i uczelnie raczej biorą to pod uwage, wbrew panu Romanowi G.

  #8907
   filip
  Członek

  Akurat na studia muzyczne to wyniki matury mają niewiele do gadania. Liczy się tylko egzamin wstępny z instrumentu i teorii

  #8908
   mkrol
  Członek

  [quote]
  filip napisał(a):
  Liczy się tylko egzamin wstępny z instrumentu i teorii[/quote]

  W Poznaniu na akademii jednak matura sie liczy. Poniewaz jest duzo chętnych na niektóre wydzialy wyniki matur mają -jak nie ostateczne – znaczenie.

  #8900
   pawelek11
  Członek

  Witam czy jak chce miec studia muzyczne to musze miec mature ze szkoły licealnej bądź technikum?? czy bez matury mogę studiowac??

  #8909
   Jakub Domański
  Participant

  Własnie że matura coraz bardziej zaczyna sie liczyć na akademiach muzycznych. Nie tylko poznan bierze maturę pod uwage ale też AM w Gdańsku. Wiec brassowicze oprócz grania trzeba też troche sie pomeczyć w liceum bądź technikum.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?