Stomvi Debut B poszrebrzana vs Yamaha YTR-4335GS posrebrzana

Viewing 7 posts - 9 through 15 (of 15 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #6055
    zgred_16
    Członek

    Świetny instrument fajnie lekko sie gra 😆 Góre fajnie moge teraz smigać :hammer:

    #6048
    ewelina90
    Członek

    To nie jest mit!! napis jest faktycznie… ale czy to czemus szkodzi??? A Yamaha to niby jaka firma??? Polska??? hehe… Japońska… wiec napis jest i będzie 🙂 No..! Serdecznie polecam yamahe 4335… sama na niej gralam… no i nadal gram… na 2335 i 4335… fakt ze 2335 jeszcze nie rozegralam ale i tak 4335 jak dla mnie jest super 🙂

    #6059
    Adasss
    Participant

    Ten niby napis na 2 tloku w yamaszce 4 to tylko mit. Instrument jest idealny, pieknie stroi nawet w gorze, i ma biekna barwe.

    #6060
    Adasss
    Participant

    Ja w „swojej” 2 nie zauwazylem tego napisu na tloku. 🙂

    #6056
    zgred_16
    Członek

    W sumie nie przeszkadza mi ten napis Made in Japan ale wygląda to jakby to bylo made in bazarek ;p w sumie nie wazne jest to ważne jest to że gra mi sie na niej szalenie zarąbiście i z serca polecam ten instrumet 😀

    #6061
    Priimek
    Członek

    Te nowsze Yamahy YTR-4335 są już niestety made in China (napis na 2 tłoku), sam taką mam a kupiłem nową jakieś 7 miesięcy temu.

    #6062
    kruczas
    Członek

    to prawda bardzo fajne jasne brzmienie:)

Viewing 7 posts - 9 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?